Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magassarkú akkor is ha elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magassarkú akkor is ha elég magas vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 178 cm vagyok, olyan normális alakú, se nem gebe, se nem kövér. Magassarkú mániás vagyok, nagyon szeretek nőiesen öltözködni csak a sport vagy tornacsuka nem hozzá tartozik.Szeretnék magassarkút 5-7cm eset hordani (kisebb már van és nem emeli ki a combom eléggé). Szerintetek nem gáz ha amúgy is magas vagyok? Tudok benne járni, iszonyat tetszenek de eddig nem nagyon mertem hordani. Főleg fiúkat kérdezem: Gáz ha egy lány ennyire magas, de mellette hosszú combú és talán alakra/arcra se rossz?

Köszönöm! 16/L


2010. szept. 17. 19:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
egyébként nem debreceni vagy? xD
2010. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
183 cm vagyok és nem tetszenek a magassarkú-mániás lányok. Nekem nem jönnél be minden bizonnyal, bármilyen modell-alkatod van. 24f
2010. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok debreceni, sőt a másik sarokba lakok:) Köszi a válaszokat!
2010. szept. 22. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!