Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magassarkú 179 cm-hez is?

Figyelt kérdés
Szeretek magassarkút hordani, tudok benne járni. Az alakomhoz is jól áll, sőt sokkal nőiesebb vagyok egy 3-5cm magassarkúban. Csak hát elég nagy vagyok így is. Szerintetek a fiút akinél magassarkúval kb. egy méretbe vagyunk vagy max egy nagyon picit vagyok úgy magasabb nála zavarhatja? Annyira szeretnék vmi szép magassarkú csizmát venni *'-'*
2010. dec. 17. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Ha csak picivel vagy magasabb a srácnál az nem gond. Ha sokkal magasabb vagy nála, az is csak akkor gond, ha őt zavarja. Nem mindenki olyan, hogy zavarja.

Kicsi, alacsony milliomoshoz pedig mindenképpen lapostalpú cipőt vegyél fel...

2010. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Engem nem zavar ha a csaj magasabb, 185centi vagy akkor kb magassarkúba, akkor igen csak sok srácnál magasabb vagy:D

Vegyél fel egy platform magassarkút, aztán legyél két méter, ha már lúd legyen kövér alapon:D

2010. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel, én 178 cm vagyok, na meg én nem tudok benne menni. Gyakoroltam, éppen nem ficamodott ki a bokám, szal esélytelen :D

Viszont nekem mindig a 190 cm magas hapsik tetszettek, szóval annyira nem érdekel :)

2010. dec. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Jellemző xD

Minden nő nála magasabbat keres. Ez természetes. Viszont aki eleve ülve nyalja a holdat, annál már nem sok magasabb akad. Szerintem a magassarkú nőies, a legtöbb nőnek jól áll.

Aki nagyon nagyon magas, az ritkábban veheti fel, mert rögtön túlnő tőle a párján.

Angem addig még ez sem zavar, ha nem akarja fejemen elnyomni a csikket.

Ilyen még szerencsére nem volt.... :)))))))

2010. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan ugyanakkora vagyok, mint te és én is szeretek néha magassarkúban járni! Én még néha 10-14 cm-es magassarkút is felhúzok, igaz akkor már azt mondják, hogy olyan vagyok mint egy lámpaoszlop! :) Hát igen fura mikor a többségre így lefele kell nézni! Amúgy én is a magas pasikat szeretem úgyhogy amúgy is úgy választok párt, hogy magassarkúban is felfele nézzek rá, igaz így elég nehézkes! :S 21/L
2010. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Helmet te milyen magas vagy?

Azért elég nagy magassarkú kell ahhoz, hogy valaki fején elnyomjunk egy csikket :D

És megjegyzem egy nagy adag tróger hajlam is :D

2010. dec. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én a 173 centimmel valami rém középszerű vagyok, de a poénhoz kellett... :)
2010. dec. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én 174 cm magas vagyok. És nem szeretem túlságosan.

Pedig ha tehetném nagyon gyakran hordanék magassarkút, de így is magas vagyok. :(


És nagyon ritka a 190+os helyes pasi, akinek még én is tetsszek...hjajj nem könnyű.


És engem zavarna, ha magasabb lennék, mint a pasim.

18L

2010. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én ugyan csak 175 vagyok, de simán felveszek magassarkút. Az a 4 centi nem oszt, nem szoroz, vedd fel!!
2010. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
:)
2010. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!