Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen oltozek vesz le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oltozek vesz le egy pasit a labarol? Lehetek szexy akar egy farmerben is vagy szukseges a szoknya meg a magassarku?

Figyelt kérdés

Buliba megyunk szombat este a parommal.mit vegyek fel ahhoz ,hogy elbuvoljem?,hogy buszke legyen ram ,de egyben erezze ,hogy legszivesebben lerantana rolam a ruhat :P

sokszor hordok magassarkut ,ugyhogy most is az kerul sorra...


2009. jún. 3. 20:52
 1/5 anonim válasza:
szerintem ha ez a vágyad akkor mindenképp valami olyan ruci kell ami mértékkel, de kihangsúlyozza az idomaidat:D bár nem ismerem a stílusodat de sztem a magassarkú-farmer párosítás nemigazán passzol 1 buliban... de lehet h tévedek. mondjuk a feszes farmerben is lehet elbűvölő vki, de ide vmi kihívóbb cucc kellene:D remélem segítettem
2009. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha szép melled van akkor olyan felsőt vegyél fel ami közepesen kivágott, nem kurv@san, a farmer is jó lehet ha megfelel az alkatodnak(nem lóg rá a hasad az övre)(fogalmam sincs milyen alkatú vagy) fontos hogy azt a részed emeld ki ami szerinted és mások szerint is a legszebb rajtad.
2009. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ha't masok ugy tartjak szep melleim vannak...sztem pedig tul nagyok :(
2009. jún. 3. 21:13
 4/5 A kérdező kommentje:
amugy sajnos a hasamon van egy kis folosleg...
2009. jún. 3. 21:13
 5/5 anonim válasza:
Hülye dolog hogy ezt most beírom ide, de amúgy ha fogyózni kezdesz, a melleidből is megy le. sokan utálják ezt, de ha szerinted túl nagyok, ami sok férfi szempontjából kizárt, akkor örülhetsz. viszont arra figyelj, hogy így könnyebben megereszkedhetnek.
2011. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!