Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az exem csak annyit írt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem csak annyit írt szülianpomra hogy boldog szulinapot ez mit jelent, miközben mások írtak sok jo kivansagokat meg sok egyebet?

Figyelt kérdés
3 hete hogy külön vagyunk a barátnőmtől,ő csak annyit irt hogy boldog szulinapot! semmi jo kivansag,semmi mosolygos smajli,csak ennyi hogy boldog szulinapot! de meg csak fel sem hivott,nem is jelzett.... szerintetek ugy tekint rám mint egy átlagos emberre??? mert en meg szeretem őt !!
2010. szept. 2. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért írt csak ennyit, mert nem akarta, hogy többet képzelj bele és nem akart akkora bunkó lenni, hogy nem ír.
2010. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 gabriell88 ***** válasza:
75%

Szerintem ez egy egyszerű BOLDOG SZÜLINAPOT volt, ne képzelj semmi mást bele, egyszerűen felköszöntött, ha akarna tőled még bármit is hívna, vagy irna , de mindenképp keresne, zárd le, tudom nehéz mert szereted, de aki menni akar az ugyis elmegy... szal légy kicsit egyedül, értékeld az életed, bulizz szórakozz, magyarán felejtsd el!

Sajnálom

2010. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ahhha,szoval felejtsem el őt ?? mert ha mondjuk irok neki akokr mindig válaszol,és ha hivom őt akkor fel szokta vennni a telefont... de most hogy csak anniy hogy boldog szulinapot ! hát nem is tudom....
2010. szept. 2. 15:09
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért írt csak ennyit, mert nem akarja, hogy kezdeményezésnek vedd. Szimplán felköszöntött, tudta és fejben tartotta, hogy ma van a szülinapod, de már nem akar tőled semmit. Nem akar beszélgetni, jó pofizni.

Szerintem kedves, hogy enne ellenére írt.

2010. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 gabriell88 ***** válasza:

de ez még nem jelent semmit!

Egyszerűen nem bunkó, és válaszol ha irsz vagy hívod, ebbe sincs semmi különös, mondom ha akarna tőled még bármit is, Ő keresne, nem fordítva...próbáld ki ne hívd ne keresd ha ő mégis fog téged akkor esélyes ha nem akkor ennyi volt... fogadd el

2010. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért válaszol, ha írsz, mert nem akar bunkó lenni és a telefont is ezért veszi fel.

Igen, felejtsd el. Ennek vége.

Korrekt, hogy írt most és felköszöntött.

2010. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ok,de ha most ennyi volt,akkkor mier nem mondja meg nekem személyesen ???? Ezt nem értem... Csak telefonon keresztül megmondani ilyet,hát ez kicsit érdekes dolog...
2010. szept. 2. 15:14
 8/12 gabriell88 ***** válasza:
Ezt miért tőlünk kérdezed? nem is ismerjük a háttér sztorit, ezt tőle kérdezd más ugysemtudja a választ, csak max tanácsot adhat, ahogy mi is próbálunk...
2010. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gabriell88 ***** válasza:
am lehet azért nem személyesen közölte, mert nem merte a szemedbe mondani,vagy az is lehet , hogy tudta ha személyesen közli ,elbőgöd magad(hisz fáj) és ha lát akkor úgy neki is nehezebb elengednie ttéged, és mivel megsajnál, melletted marad.. de ez is csak egy felvetés, a legjobb ha tőle kérdezed meg:)
2010. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta nekem hogy időre van szüksége... de hát így van neki időre szüksége hogy csak ennyit ír ?? Mondjuk ez érintett a legszarabbul a szülinapomon ...
2010. szept. 2. 15:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!