Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szuleimnek nem tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szuleimnek nem tetszik a fium szarmazasa mot mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval egy cigany szarmazasu fiuba lettem szerelmes 21 L

Hihetetlenul szeretem ot es o is engem...o 25 f...egy hettel ez elott megkerte a kezemet :):...Istenem hihetelen egy srac..Eleinte a szuleim arra neveltek hogy ovakodj a ciganyoktol meg ne foglalkozz veluk mar gyerek korom ota ez a szoveg ment-.-" ..persze hulye eszemmel hallgattam is rajuk...de kesobb amikor megismertem ezt a sracot..teljesen mas szemmel latom a dolgot...ez a srac annyira...annyira...jo..es muvelt..es..inteligens...jajj annyira szeretem ot...amugy zenesz :D...mar kis koratol csinalja es piszkosul jo...marmint en nem ertek hozza csak annyit fogok fel belole hogy jo a fulemnek xd :) Hegedus :D..A csaladja is, es az egesz bagazs zenesz....bevallasa szerint a sajat zenejuket szereti jobban jatszani...de szerinte ezt a mufajt ma mar nem nagyon ertekelik..es igy tobb oldalunak kell lennie tehat classicus zenet meg a Jazz-t nyomja..s csak a csaladon belul engedi el magat..a cigany zenevel xd..Nagyon szeretem amikor jatszik :D amikor megkerte a kezemet eppen az uncsi tesomnal aludtam (o ezt tudta -.-" xd :D) Es ejjeli szerenadot adott az ablakom alatt vagyis a az unokatesom ablaka alatt xd..ciganyzeneszekkel volt ott minden bracs bogo hegedu enek minden..istenem olyan szep volt..(tudta h anyamek nem orulnenek neki, nem h meg szerenadot adjon az ablakom alatt) ezert kihasznalta az alkalmat mert tudta nem leszek otthon ::) Es jajj a lenyeg akkor kerte meg a kezemet is :) Az az ejszaka valami csodalatosan romantikus volt..:) O mindig olyan kedves velem o nem az a tipus aki dob egy sms-t hogy gyere szerelmem aludj nalam..hiszen mar olyan reg egyutt vagyunk (3 hete) -.-" (es a fejeben meg az jar h majd jol megdongetlek)..Nem o nem, o udvarol nekem mint egy igazi ferfi..turelmes persze azert o is nyomulos lenne..xd hiszen fiu..de tudja mikor kell leallni :D mindig voros rozsat hoz (tudja h ez a kedvencem) vacsorazni akar vinni (ez nem sokszor jon ossze mert a szuleim tudjatok..megkerdeznek hova mesz 18.00-20.00 kozott, hazudni meg nem birok meg nem is tudok nekik) Es raadasul meg nagyon jo kepu is...Csajok!!!! Halljatok!!! Kajak ugy nez ki mint az Esmeraldabol Jose Armando...Az egesz ember olyan mintha egy regi magyar filmbol lepett volna ki..nah most egy ilyen sracot elhagyni...a szarmazasa miatt ami raadasul nem is engem zavar hanem a szuleimet...A lenyeg hogy hozza megyek ezt mar eldontotem de mi lesz a szuleimmel???? Ok azt se tudjak h van valakim...nem hogy cigany (ne ertsetek felree nekem mar semmi bajom nincs veluk, mert mostmar megertettem oket) De a szuleim..Jesus ki lesznek bukva az szent...tuti tiltani fognak...Mit csinljak???? Ugyis hozza fogok menni..csakhogy mi van ha a szuleim tobbe nem fogjak a szavukat adni hozzam...jajj most mit csinalja..


2010. aug. 31. 07:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Plusz az a megoldás ha a szüleidet elviszed a fiú egyik koncertjére és akkor rájönnek hogy ő milyen más, persze csak akkor ha klasszikust vagy jazz-t játszik nem pedig cigány zenét.Még valami milyen hosszú ez a kapcsolat jobb ha megismered a srácot is meg a családot mert náluk örök íratlan szabályok vannak amit nehezen lehet elviselni
2010. szept. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Még egy fontos dolog a többieknek a cigányok 3 fő törzsből állnak, ők tök más népcsoportok.Ezek a népcsoportok 200 év különbségggel jöttek ide nem is együtt. pl indiából jöttek a naplopó fajták és a többi. Akikkel baj van mostanság azok meg a Román területekről jöttek úgy körülbelül 50 éve.
2010. szept. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!