Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szuleimnek nem tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szuleimnek nem tetszik a fium szarmazasa mot mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval egy cigany szarmazasu fiuba lettem szerelmes 21 L

Hihetetlenul szeretem ot es o is engem...o 25 f...egy hettel ez elott megkerte a kezemet :):...Istenem hihetelen egy srac..Eleinte a szuleim arra neveltek hogy ovakodj a ciganyoktol meg ne foglalkozz veluk mar gyerek korom ota ez a szoveg ment-.-" ..persze hulye eszemmel hallgattam is rajuk...de kesobb amikor megismertem ezt a sracot..teljesen mas szemmel latom a dolgot...ez a srac annyira...annyira...jo..es muvelt..es..inteligens...jajj annyira szeretem ot...amugy zenesz :D...mar kis koratol csinalja es piszkosul jo...marmint en nem ertek hozza csak annyit fogok fel belole hogy jo a fulemnek xd :) Hegedus :D..A csaladja is, es az egesz bagazs zenesz....bevallasa szerint a sajat zenejuket szereti jobban jatszani...de szerinte ezt a mufajt ma mar nem nagyon ertekelik..es igy tobb oldalunak kell lennie tehat classicus zenet meg a Jazz-t nyomja..s csak a csaladon belul engedi el magat..a cigany zenevel xd..Nagyon szeretem amikor jatszik :D amikor megkerte a kezemet eppen az uncsi tesomnal aludtam (o ezt tudta -.-" xd :D) Es ejjeli szerenadot adott az ablakom alatt vagyis a az unokatesom ablaka alatt xd..ciganyzeneszekkel volt ott minden bracs bogo hegedu enek minden..istenem olyan szep volt..(tudta h anyamek nem orulnenek neki, nem h meg szerenadot adjon az ablakom alatt) ezert kihasznalta az alkalmat mert tudta nem leszek otthon ::) Es jajj a lenyeg akkor kerte meg a kezemet is :) Az az ejszaka valami csodalatosan romantikus volt..:) O mindig olyan kedves velem o nem az a tipus aki dob egy sms-t hogy gyere szerelmem aludj nalam..hiszen mar olyan reg egyutt vagyunk (3 hete) -.-" (es a fejeben meg az jar h majd jol megdongetlek)..Nem o nem, o udvarol nekem mint egy igazi ferfi..turelmes persze azert o is nyomulos lenne..xd hiszen fiu..de tudja mikor kell leallni :D mindig voros rozsat hoz (tudja h ez a kedvencem) vacsorazni akar vinni (ez nem sokszor jon ossze mert a szuleim tudjatok..megkerdeznek hova mesz 18.00-20.00 kozott, hazudni meg nem birok meg nem is tudok nekik) Es raadasul meg nagyon jo kepu is...Csajok!!!! Halljatok!!! Kajak ugy nez ki mint az Esmeraldabol Jose Armando...Az egesz ember olyan mintha egy regi magyar filmbol lepett volna ki..nah most egy ilyen sracot elhagyni...a szarmazasa miatt ami raadasul nem is engem zavar hanem a szuleimet...A lenyeg hogy hozza megyek ezt mar eldontotem de mi lesz a szuleimmel???? Ok azt se tudjak h van valakim...nem hogy cigany (ne ertsetek felree nekem mar semmi bajom nincs veluk, mert mostmar megertettem oket) De a szuleim..Jesus ki lesznek bukva az szent...tuti tiltani fognak...Mit csinljak???? Ugyis hozza fogok menni..csakhogy mi van ha a szuleim tobbe nem fogjak a szavukat adni hozzam...jajj most mit csinalja..


2010. aug. 31. 07:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
27%
oke..leirtad h a ciganyok miket csinalank,de arra te nem figyelsz h a magyarok mit mulvelne.k???..persze...te is csak azt latod amit mas csinal...szornyu...
2010. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, én félek a cigányoktól, mert kis termetű vagyok meg 15 éves és a legrövidebb út a suliba egy olyan utcán vezet ahol szinte csak ők laknak. nem tudom mi az a kiskuruc de szerintem ne kezdj cigány fiúval mert nálunk elég sokan vannak de még egy jót sem láttam

egy barátnőmet már verték meg itt mert nem volt nála pénz amit odaadhatott volna :(

2010. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

és a szemét emberiség rosszindulatú pletykákat talál ki a cigányokról?

hahaha.

nemhiszem hogy mindenki hazudik a cigányokat illetően.

sok filmben is megfordul a kifejezés hogy a cigányokkal vigyázni kell.ez is véletlen? véletlen hogy eddig csak cigány rabolt ki engem? vagy a rablócigány az áldozat? minimum 100x raboltak ki 14éves koromig!!! többmilliárd ember téved a cigányokkal kapcsolatban? valójában rendes, dolgos, jólelkű emberek? vagy lopnak ,csalnak, rabolnak? nemláttam még olyat hogy a magyarlánnyal normálisan bánjanak a cigányok többév után is. kinézik mert nemcigány. utálnak m indenféle más emberfajtát ami tőlük külömbözik.

sokat vagyok cigányok közt mert a legjobb barátom is cigány.

jaa!!! biztos jólesz cigánybérenc k*rvának lenned..

sok sikert. majd meglátod..

2010. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
24%
Kedves válaszoló lehet lepontozni. Fehér cigány vagy. Ne hogy már keveredj ezekkel.. És ha lenne gyereked mit hallgatna h félig cigó félig Magyar? Chhh
2010. szept. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Elírtam késő van:) Szóval kérdező.
2010. szept. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

második vagyok...


"A másodiknak:


"Indok nélküli? Te sem látsz rendőrségi híreket. De hát mi számít indoknak? Hogy csak a múlt hónapban 171 50 év feletti nőt vertek meg cigányok, hogy elvegyék a pénzüket? Hogy a cigányság 70-75%-a nem fizet adót? Hogy csak a múlt hónapban történt több, mint 500 feljelentés, hogy cigányok fenyegetőztek?"


Nyilván egy bűnöző cigány nem akarna elvenni feleségül egy rendes lányt, és egy rendes lány nem menne hozzá, ha bűnöző lenne. Vicces, hogy a te válaszodat 100%-ban hasznosnak jelölték, engem pedig te leszavaztál. De nem nagyon érdekel. Ez itt vélemény nyilvánítás. Ha mindenkinek ugyan az lenne a véleménye, akkor az tény lenne, nem vélemény...


Rendőrségi hírek? Ó... képzeld. nem emlékszel, amikor külföldön kitették az összes boltra, hogy "Magyar, ne lopj!" ? Szerinted ha a cigányok lopnak, akkor a magyarok különbek? Nem. A rasszizmusnak pedig semmi értelme. Hiába utálod a cigányokat, nem fognak eltűnni. Ez olyan, mint a vegetarianizmus. Utálhatod a húst, sajnálhatod az állatokat, teheted, hogy nem eszed a húsukat, de attól még levágják őket.

2010. szept. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ausztriában pont a cigány tolvajok miatt rakták ki a "Magyar, ne lopj" táblákat. Mert felebarátaink sajnos nem lováriul, hanem magyarul beszélnek odaát is, akik átjárnak Magyarországról lopni oda.


És szerintem de, a bűnözőcigány elvesz feleségül egy rendes lányt, mert kihasználhatja, verheti, alázhatja, megölheti, azt tehet vele amit akar, legalábbis így gondolja.

2010. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát te komolyan hülye vagy xD azért ne védd a magyart, mert nem szent :D Nem azt mondom, hogy a cigány az, mert egyáltalán nem, sőt... de attólmég nem kell általánosítani a cigányokra...
2010. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A válaszom melyik felére gondolsz?

Ausztriába tényleg a cigányok járnak át lopni, akik magyarul beszélnek, ezért van kint a ne lopj, magyar.


Ha a második félre: Akkor nem egy bűnözőcigány, hanem bármelyik g*ci magyar ember is elvesz egy rendes lányt ugyanezen okok miatt. Az oldalon is olvashatsz egy csomó kérdést, hogy egy nő teszi fel a kérdést, hogy miért teszi ezt meg azt meg vele a barátja és mikor a kérdést elolvasod részletesen, megdöbbensz, hogy a nő még nem hagyta ott réges-régen a férfit. Mert a rendes nő tűr, mert hülye módon szeret (ilyen férfiből is van) és megkérdezi, hogy ha "most hatodjára csalt meg a barátom, vagy tizedjére ütött meg, akkor meg fog-e változni, ha megígérte", illetve "van-e okom félni, hogyha most elutazott a sztriptíz-világbajnokságra, és havonta egyszer meg szokott csalni, akkor most vajon hűséges lesz-e?"

2010. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ezt minden idiótának és persze a kérdezőnek írom.Én ismerem a zenészcigányokat és ők teljesen mások.Nem szeretik a sima naplopó társaikat.A zenész cigányok napi 8 órát gyakorolják a zenélést és közben suliba is járnak és náluk elvárás az egyetem elvégzése.És mindezt nem azért csinálják mert a szülő azt mondta.Anyukám ilyen gyerekeket tanít zongorázni és ők maguktól gyakorolnak imádják és már most lehet látni hogy tehetséges zenészek lesznek.Szóval a zenészcigány és a nyóc ker cigány két külön dolog még utálják is egymást.Azt viszont megjegyzem hogy beházasodni is nehéz dió mert nekik külön szabályaik vannak és nehezen fogadják be 100%-an a nem cigányokat.
2010. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!