Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » En egy 14 eves lany vagyok es...

En egy 14 eves lany vagyok es mar nem szuz. Szuleim elakanak vinni nogyogyashoz h kivizsgaltassanak mert mindig van valami bajom. A nogyogyasz megtudja mondani a szuleimnek h mar nem vagyok szuz?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 05:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
98%

Ez sok mindentől függ, például megvan e még a szűzhártyád (véreztél e), vagy hogy mennyire jó fej a nőgyógyász :)

Szerintem ha őszintén beszélsz vele, nem fogja elmondani.

2008. szept. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
91%

Menj el egyedül egy tinédzser ambulanciára. Vagy gyermek nőgyógyászatra. Miért kellene a mamádnak elcipelnie téged? Ha elég nagy vagy a szexhez, elég nagy vagy ahhoz is, hogy a dolgaidat elintézd és orvoshoz menj.

A visszatérő nőgyógyászati probléma pedig tényleg komoly! Tessék komolyan venni!

Egyébként igen a nőgyógyász látja, hogy nem vagy szűz. De azt nem tudja megmondani, hogy mitől vesztetted el a szüzességedet (ha mindenképpen hazudni akarsz anyádnak, mondhatod, hogy egy tampon volt – a nőgyógyász viszont valószínűleg gyanakvóan nem veszi be ezt a dumát. Én pl valóban tamponttól vesztettem el, nem amikor beraktam, hanem amikor ki akartam venni és már háromszor akkora volt. :DD)

2008. szept. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
Ha elmúltál már 14 akkor nem is mondhatja el az engedélyed nélkül. Milyen az már, hogy anyukád ott áll bent, amíg téged vizsgálnak? Mondd meg, hogy csak te mész be egyedül, mert ez a te dolgod.
2008. szept. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
29%

Senkit nem akarok megbántani, de nehogy már a szüleinek ne legyen joga megtudni, hogy mi van a gyerekükkel!! Egy 14 éves KISLÁNYNAK vannak JOGAI, a szülőknek meg nincsenek???

El lehet menni dolgozni, eltartani magát, akkor majd lesznek jogai!!

Szóval a kérdésre válaszolva: REMÉLEM, MEGMONDJA A DOKI HOGY MÁR NEM VAGY SZŰZ!!+

2008. szept. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
75%
Ha tartassz attol, hogy mit szolnak a szuleid ha megtudjak, akkor gondolom te sem tartod helyesnek hogy mar nem vagy szuz. DE akkor miert kellett lefekudjel valakivel?
2008. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
61%
Kedves negyedik válaszadó! Szerintem nem kéne ítélkezni anélkül, hogy ismernéd a körülményeket.
2008. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
68%
egy orvost kötelez a titoktartás. ha nem akarod hogy elmondja, akkor nem fogja. és gondolom ha az anyukád megy veled, akkor a nögyógyász szépen kitessékeli a vizsgálat elött...
2008. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
86%

Én barátnőmnek ott állt bent az anyja, pedig már 17 volt :)

Igaz, azért rángatta el, mert tudta mit műveltem a lányával :D

2008. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
44%

"Kedves negyedik válaszadó! Szerintem nem kéne ítélkezni anélkül, hogy ismernéd a körülményeket."


Nem ítélkeztem, ezen a fórumon a véleményünket mondjuk el, ezt tettem én is.

Ha ítélkeznék is, nem a kislány fölött tenném, hiszen ebben a fordított világban nem csoda, hogy nem tudja, mit szabad és mit nem... A negatív véleményem inkább azoknak a válaszolóknak szól, akik felnőtt létükre (már ha van köztetek ilyen), azzal etetnek egy 14 éves kislányt, hogy ilyen meg olyan jogai vannak....!!!

Egy gyereknek megmondom, mihez van joga: ahhoz, hogy a szülei biztosítsák számára a mindennapi ételt, évszakhoz illő ruházatot, fedelet a feje fölé, a taníttatást és a HELYES ERKÖLCSI NEVELÉST!!! stb.

Nincs joga: HAZUDOZNI és KEFÉLNI össze-vissza!!! Nehogy már a szülő csússzon-másszon a gyereke előtt, és elnézze, hogy k*va lesz belőle!!!! Abba nem gondoltok bele, hogy ha bármi történik a lánnyal, azonnal a szülőt vonják felelősségre??

Az lenne a minimum, hogy elmondja az anyjának, hogy mi a helyzet - ha már így alakult!

Egyébként meg remélem, kap olyan pofont a nőgyógyászati vizsgálat után, hogy a taknyán csúszik hazáig!!!

Lehet lepontozni, csókolom!!

2008. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
54%

Én nem írtam, hogy joga van :D De igazából más az, hogy hazudik, meg más az, hogy nem mondja el (bár a javaslatok közt láttam hazugságra buzdítást is :))


Viszont tényleg segítséget kért, nekünk nem feladatunk őt nevelni (főleg, hogy nem is ismerjük!), hanem próbáljunk csak a legjobb tudásunk szerint segíteni, ha már ő úgy érzi, hogy a szülei nem tudnak (és most teljesen mindegy, mennyire jogosan érzi úgy).


Némi respect, nemcsak a nagy erkölcsök, hanem a kérdező felé is.


(Mellesleg ha nem beszéli meg a szuleivel, akkor ott komolyabb gondok vannak, amin nem hiszem, hogy egy pofon segítene.)

2008. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!