Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » En egy 14 eves lany vagyok es...

En egy 14 eves lany vagyok es mar nem szuz. Szuleim elakanak vinni nogyogyashoz h kivizsgaltassanak mert mindig van valami bajom. A nogyogyasz megtudja mondani a szuleimnek h mar nem vagyok szuz?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 05:36
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nevetseges, hogy egy embernek megszabjak, mikortol szexelhet. Mar ne haragudjatok, de mi a joisten kozotok van hozza, hogy o mikor fekszik le es kivel? En eltorolnem az also korhatart, aki csinalni akarja, az ugyis fogja, akkor is, ha "tiltva" van, ha nem akarja, akkor nem fogja. Es miert is lenne fiatal a szexhez? Honnan tudjatok, hogy mennyire erett, miota jarnak a baratjaval? Es honnan tudjatok, hogy azert lett beteg, mert nem vedekeztek? En is voltam beteg szuzen.. Siman lehet, hogy ket eve jar a baratjaval, a legnagyobb szerelemben, vigyaztak egymasra, meg minden nyalas ize, amit a kis szuzlanykak kitalalnak maguknak, nem is emiatt lett beteg. A szulei meg olyanok, mint ti, es ezt keptelenek lennenek elfogadni.
2008. szept. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim válasza:
64%
A Szüleid nagyon jól teszik, hogy el akarnak vinni nőgyógyászhoz! Elég korán, de amint a tényekből kiderül, mégsem annyira. Elég szánalmas, hogy a mai világ hová tart, hogy már lassan egy 8 éves gyerek fog kint állni a sarkon! Nem vagyok valami tapasztalt, nem tehetem meg, hogy lenézek akárkit is, vagy hogy ítélkezzek bárki felett, de jobban gondolkozhattál volna 14 éves fejjel, hogy mit csinálsz, vagy kérdeztél volna meg egy tapasztaltat. De ember..14 évesen...?!
2008. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
71%
nem is az,tőlem szexeljen,nem zavar,sőt nem érdekel...csak lehetne annyira érett h tudja h milyen lépéseket kell megtenni h ne legyen nemibeteg! én 16évesen vesztettem el,és nem lettem nemibeteg,mert ismerem a gumit!
2008. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
28%
Miért, ki mondta, hogy nem tudja?
2008. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
35%
nemi betegsége van állandóan...szted?
2008. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
76%

Az a baj, hogy ez már lassan társadalmi probléma, ezért vagyunk többen kiakadva az ilyen sztorikon.

Keféljen akivel akar, senkit nem érdekel, nem is ismerjük ezt a csajt, - de azért ha a mi gyerekünkről lenne szó, biztos nem így reagálnánk. Aki itt bólogat, hogy persze kislány, csináljad, az még vagy önmaga is gyerek, vagy legalábbis nem szülő.

Aki megbotránkozik, valószínűleg felelősségteljesebben gondolkodik erről a dologról.

Különben meg mindenki úgy szarja el az életét, ahogy akarja! Ha elég érett ahhoz, hogy el tudta dönteni egyedül, hogy ágyba bújuk a pasijával, akkor megoldja a problémát is az anyjával. Hát ennyi. Én voltam hülye, hogy kiakadtam....

2008. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
56%
de bakker! 16évesen vesztettem el,azóta is abban a párkapcsolatban élek! és nem voltam nemibeteg!
2008. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
63%

"de bakker!" - így anyukáddal beszélj! Én nem ütöttem meg még hasonló hangnemet sem.

Az, hogy neked "bejött" az élet (gondolom, kb. 40 éves vagy, és azóta tart a 16 évesen kötött kapcsolatod), az még nem jelenti azt, hogy normális, ha egy 14 éves lánynak nemi gondjai vannak. "Mindig van valami bajom" - ezt írja. Akkor szerinted mégis mi lehet az...?

Továbbá: 14 és 16 éves kor között igen jelentős fejlődésen megy keresztül egy ember testi, lelki, szellemi szempontból. Ezért is nevezik az előbbit gyermekkornak, a másodikat pedig fiatalkornak.

A 14 éves tegnap még a Barbi babát fésülte (bár, ha ilyen a vérmérséklete, akkor nem is gondolkozom tovább, mit csinált még azzal babával... )

Ha 16 éves lenne, bele se szálltam volna ebbe a vitába.

2008. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
ki mondta h neked mondtam azt h de bakker???am meg arról beszélek én is h tök gáz h 14évesen annyi esze nincs h ne szedjen össze nemibetegséget!engem anyum rendesen felvilágosítot,és ha akartam volna 14évesen szexelni(amit nem akartam),akkor is tudtam volna h h ne szedjek össze szifiliszt,herpeszt,meg hivet...
2008. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne haragudj! Magamra vettem.
2008. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!