Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » En egy 14 eves lany vagyok es...

En egy 14 eves lany vagyok es mar nem szuz. Szuleim elakanak vinni nogyogyashoz h kivizsgaltassanak mert mindig van valami bajom. A nogyogyasz megtudja mondani a szuleimnek h mar nem vagyok szuz?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 05:36
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
63%
nemnem..bocsi ha így jött le!egyébként azért háborodtam fel,akik szerint nem gáz h 14éves,és minden nemi gondja van...
2008. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
50%

Elötte beszélj a nőgyógyásszal kb 1 nappal hogy ne mondja el aszüleidnek hogy enm vagy szűz mert te avgy a páciens és ha emgkéred beszélsz vele nem fogja elmondani de amugy sem tudja megállípítani h nem vagy szűz a szűzhártya mélyen van és odáig nem nyúlhat beléd mert akár véletelen át is szakíthatná senki sem tudja megmondani h az vagy e.....(nőgyógyász a nagynéném )

sok szerencsét puszi

2008. szept. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Hát már ujjabűl megsem lepődök az ilyen kéréseken pl h 14 évesen vki nem szűz...az ilyeneken álltalába mindeg kiakadtam de rájöttem hogy ezt meg kel szokni...2008-ban már ott tartunk hogy hamarosan már az ovodás kisgyerekek is azon fogják törni a fejüket hogy mikor veszitsék el a szüzességüket...de ez attól is függ hogy egy lány mennyire van felkészülve arra hogy elveszitse a szüzességét,vagy hogy eléggé felvan-e világositva a dolgokról...

na de hát most azt lehetne mondani rám hogy:"ne ki beszél..."én is még 16 éves vok és nem rég veszitettem el...de ugy érzem hogy nem annyira korai és én nem kaptam el semmilyen betegséget és tudtam hogy vigyázni kell és nem mentem volna bele pl egy egy éjszakás kaladba.fe nem itélkezhet senki senkiről...a 14 éves lány is saját felelősségére csionálta azt amit csinált és a szüleinek van joguk megtudni de ha ő ugy érzi hogy nem akarja elmondani akkor szerintem még várhat vele,abban az esetben viszont ha valamilyen nemi betegsége van jobb ötletnek tartom hogy összeszedje bátroságát és elmondja...

és szerintem nincs olyan hogy korhatár hogy ki mikor veszitheti el a szüzességét...ugy beszél rola mindenki mint valamilyen tárgyról...nem évhez van kötve ez akkor vesziti el mindenki amikor ugy érzi hogy megttalálta azt a valakit akit szeret bizik benne és tudja hogy már készen áll arra hogy

2008. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azzal van a baj hogy 14 éves ezt nem ugy értem hogy jó ha valaki 14 évesen csinál ilyent,szerintem is korai de inkább az a gond hogy meggondolatlan és elővigyázatlan.habár nem tudhatjuk hogy mi történt pontosan az is lehet hogy egy olyan valakivel volt akiben bizik akit szeret stb és védekeztek is...nem kell minden embert elitélni egy cselekedete miatt...


a kérdésre válaszolva pedig szerintem okosabb ötlet elmondani a szüleidnek,megértem hogy félsz hogy mit szolnak de akkor is jobb hogy tudjanak róla hogy mi történik veled....

sok sikert!és ne hazudj,inkább mondd el hogy mi történt!

2008. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra ne vegyünk mérget, hogy a "mindig van valami bajom" abból származik, hogy össze vissza mindenkivel. Én 21 éves vagyok és 14 éves korom óta évente kétszer tuti elkapok valami nyavalyát. Pedig 14 évesen még szűz voltam. Igaz, egy évvel később már nem. Nade ez annyira magánügye mindenkinek, hogy nem tudom miért kell a kérdezőt csesztetni. Nem biztos, hogy azért kap el dolgokat, mert nem tudja, hogyan védekezzen. Van, aki fogékony rá. Én is az vagyok. Pedig lassan egy éve nincs pasim és nem voltam senkivel. Nem élek koszban, szokásom mosakodni, kezet mosni, mégis.
2008. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
jujj,a szűzhártya olyan mélyen van h nem nyúlhat beléd olyan mélyre...:D hát amúgy a hüvelybemenetnél van,nem a méhedbe...XD ne zavarjon!
2008. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

"a szűzhártya mélyen van és odáig nem nyúlhat beléd mert akár véletelen át is szakíthatná "

Kivancsi lennek, hogy azok szerint, akik ezt allitjak, a huvelybemenetnel mi van, es ha azt meg meg is magyarazzak, akkor nem faj-e nekik, miutan nay lelkesen tofkodtek a mehszajukat..:p

2008. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:
Szerintem nem jó,hogy nem mondtad el nekik.mondd el nekik és utána menjetek el együtt:)
2008. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Érdekes dolgokta olvasok,metr a legtöbb helyen kifejezetten tilos a szülönek bemenni 14 év alatt a nőgyógyászatra..vagyis hogy a vizsgálóba konkrétan.
2008. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
43%
kellet neked 14 évesen lefeküdni.ennyi vagy.jó hamar oda adod a szüzeséged.
2009. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!