Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szuleimnek nem tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szuleimnek nem tetszik a fium szarmazasa mot mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval egy cigany szarmazasu fiuba lettem szerelmes 21 L

Hihetetlenul szeretem ot es o is engem...o 25 f...egy hettel ez elott megkerte a kezemet :):...Istenem hihetelen egy srac..Eleinte a szuleim arra neveltek hogy ovakodj a ciganyoktol meg ne foglalkozz veluk mar gyerek korom ota ez a szoveg ment-.-" ..persze hulye eszemmel hallgattam is rajuk...de kesobb amikor megismertem ezt a sracot..teljesen mas szemmel latom a dolgot...ez a srac annyira...annyira...jo..es muvelt..es..inteligens...jajj annyira szeretem ot...amugy zenesz :D...mar kis koratol csinalja es piszkosul jo...marmint en nem ertek hozza csak annyit fogok fel belole hogy jo a fulemnek xd :) Hegedus :D..A csaladja is, es az egesz bagazs zenesz....bevallasa szerint a sajat zenejuket szereti jobban jatszani...de szerinte ezt a mufajt ma mar nem nagyon ertekelik..es igy tobb oldalunak kell lennie tehat classicus zenet meg a Jazz-t nyomja..s csak a csaladon belul engedi el magat..a cigany zenevel xd..Nagyon szeretem amikor jatszik :D amikor megkerte a kezemet eppen az uncsi tesomnal aludtam (o ezt tudta -.-" xd :D) Es ejjeli szerenadot adott az ablakom alatt vagyis a az unokatesom ablaka alatt xd..ciganyzeneszekkel volt ott minden bracs bogo hegedu enek minden..istenem olyan szep volt..(tudta h anyamek nem orulnenek neki, nem h meg szerenadot adjon az ablakom alatt) ezert kihasznalta az alkalmat mert tudta nem leszek otthon ::) Es jajj a lenyeg akkor kerte meg a kezemet is :) Az az ejszaka valami csodalatosan romantikus volt..:) O mindig olyan kedves velem o nem az a tipus aki dob egy sms-t hogy gyere szerelmem aludj nalam..hiszen mar olyan reg egyutt vagyunk (3 hete) -.-" (es a fejeben meg az jar h majd jol megdongetlek)..Nem o nem, o udvarol nekem mint egy igazi ferfi..turelmes persze azert o is nyomulos lenne..xd hiszen fiu..de tudja mikor kell leallni :D mindig voros rozsat hoz (tudja h ez a kedvencem) vacsorazni akar vinni (ez nem sokszor jon ossze mert a szuleim tudjatok..megkerdeznek hova mesz 18.00-20.00 kozott, hazudni meg nem birok meg nem is tudok nekik) Es raadasul meg nagyon jo kepu is...Csajok!!!! Halljatok!!! Kajak ugy nez ki mint az Esmeraldabol Jose Armando...Az egesz ember olyan mintha egy regi magyar filmbol lepett volna ki..nah most egy ilyen sracot elhagyni...a szarmazasa miatt ami raadasul nem is engem zavar hanem a szuleimet...A lenyeg hogy hozza megyek ezt mar eldontotem de mi lesz a szuleimmel???? Ok azt se tudjak h van valakim...nem hogy cigany (ne ertsetek felree nekem mar semmi bajom nincs veluk, mert mostmar megertettem oket) De a szuleim..Jesus ki lesznek bukva az szent...tuti tiltani fognak...Mit csinljak???? Ugyis hozza fogok menni..csakhogy mi van ha a szuleim tobbe nem fogjak a szavukat adni hozzam...jajj most mit csinalja..


2010. aug. 31. 07:36
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
85%
hallgatni kellett volna anyádékra
2010. aug. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%

Idióta rasszista válaszoló -.- Kedves kérdező, ne törődj azzal, amit mindenki ide fog írni, hogy hallgass rájuk, öld meg stb... Ez csak a magyar nép szintjét jelzi, az óriási, indok nélküli rasszizmus eluralkodása...

Nyugodtan legyél a barátoddal. A szüleidnek már nincs beleszólása az életedbe. Előbb-utóbb meg fognak barátkozni a gondolattal, hisz mást nem tehetnek. Nem kell ettől aggódnod. :)

Sok sikert!

2010. aug. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Captain Frájer ***** válasza:
91%

Ismerős a szitu. Én is hasonlóképp jártam. Ott volt a nagy Ő, a szüleim nem kedvelték, hozzámentem, szüleim elfordultak tőlem, mintegy kitagadtak. Az első hét gyönyörű volt...Aztán itt állok három gyerekkel egyedül, mert gyorsan ki is aludt a láng.


Bizony az orkok addig képesek romantikusan hajszolni az embert, amíg meg nem kapják. Amint nem vagyunk tiltottak a számukra, már nem is olyan izgalmas számukra.


Nem azt mondom, hogy minden ilyen, de legyél nagyon óvatos. Szerintem valld be a szüleidnek és mielőtt összeházasodnátok költözzetek össze egy időre, hogy kiderüljön, hogy valójában milyen ember is.

2010. aug. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

majd megbánod még!

meglátod!


csak jusson eszedbe hogy anyádék szoltak!!

meg mi is..

2010. aug. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A zenész-cigányok egy teljesen más "faj" . Ők dolgoznak , tanulnak és az ő családjukban ez kötelező .

Nem utolsó sorban ők is utálják a naplopó mocskos semmirekellő cigányokat .

Tehát légyszi ne vegyítsétek őket a tényleg tűzrevaló mocskos cigók közé .

Egy fajgyűlölő magyar fiú voltam :)

24/f

2010. aug. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Barney Stinson ;) ***** válasza:
100%

A másodiknak:


Indok nélküli? Te sem látsz rendőrségi híreket. De hát mi számít indoknak? Hogy csak a múlt hónapban 171 50 év feletti nőt vertek meg cigányok, hogy elvegyék a pénzüket? Hogy a cigányság 70-75%-a nem fizet adót? Hogy csak a múlt hónapban történt több, mint 500 feljelentés, hogy cigányok fenyegetőztek? Hogy a cigányoknak csak elenyésző százalékának van 8 általánosnál nagyobb végzettsége? Hogy csak a múlt hónaban, budapesten több, mint 1000 lopás és garázdaság tárgyú feljelentés érkezett cigányok ellen? Hogy világszerte ugyanezt az életmódot folytatják? Hogy Kanadában is fokozták a cigány lakosság felügyeletét, mert az oda kiköltöző cigányok szétlopták a bérházat? Hogy Olaszországban, Finnországban, Franciaországban, Hollandiában és még Romániában is fokozott rendőrségi felügyelet van azokon a településeken, ahol legalább 40%-os a cigány lakosság? Hogy magyarországon kívül mindenhol beszélnek cigánybűnözésről? Lehet hogy nincsen ok, csak a világ téved. Talán tényleg indokolatlan, sőt! Hát hogy van képünk, hogy önként nem dobjuk oda mobilunkat és pénzünket az utcán sétáló rajoknak? Hogy van képünk nem beleugrani a késükbe?! Teljesen igaza van a másodiknak! Mindenki tegyen egy szívességet és menjünk ki, kérjük meg, hogy verjenek össze és adjunk nekik pénzt, lakást és mindent, elvégre hogy képzeljük, hogy vagyont birtoklunk? Hogy adót követelünk tőlük? Elvégre mi tudunk dolgozni.

Na akkor a másodiknak: Vidd ki a számítógépedet, TV-det, mobilodat, ékszereid és a pénzed egy cigánylakta településre és hagyd kint nyugodt szívvel, míg bemész egy boltba rágóért, elvégre teljesen indokolatlan az ezer évnyi tapasztalat, tuti, h nem tűnik el semmid.

2010. aug. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Barney Stinson ;) ***** válasza:
100%

Még mielőtt valaki lerasszistázna, had mondjak valamit. Van cigány barátom és ő is ugyanígy látja a helyzetet. Én megkülönböztetem őt és a többit a népéből, mert őt tényleg tanult ember. Nem azért utálom őket, aminek születtek, hanem amivé válnak.

Csak azt ne mondja senki, hogy indokolatlan az elővigyázatossága a világnak.


A kérdezőnek csak egyet mondhatok, hogy ne offot írjak csak:


Ha te szereted és érzed, hogy viszont szeret, akkor ne is törődj a szüleiddel. Idővel kénytelenek lesznek megismerni, és akkor majd talán megváltozik a véleményük.

2010. aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

9éves voltam. azon a héten már harmadjára raboltak ki a cigányok. és még csak kedd volt...


és felháborít hogy én nemmondhatom a cigányra hogy cigány. ő mondhatja rám hogy magyar.

2010. aug. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Először is tanulj meg helyesen irni!:)
2010. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%

Apró kicsi kurucok fellázadtak.

Olyan aranyosak amikor egymást hergelik.

Amikor meg találkoznak az utcán egy cigánygyeekkel, behúzzák fülüket-farkukat. Ilyen netes fórumokon van csak ekkora pofájuk.

En magyar fiú vagyok, de rengeteg cigány barátom van (persze ők is magyarok), általában büdös cigánynak szólítom őket, mégis mindig meghivnak egy sörre, ha találkozunk. Én meg szivesen elfogadom, és visszafizetem nekik. Határozottan jól érzem magam köztük még a cigánytelep putrijában is, mert néha oda is betévedek.

Ősszeségében elmondhatom, hogy akit befogadnak maguk közé, azzal szemben jóval becsületesebbek mint egy nem cigány ember. Akit meg nem fogadnak be, azzal olyanok, amilyenek. Mert megérdemlik.

Persze ez azért van így, mert én még akkor ismertem meg őket, amikor cigány, magyar, zsidó és minden más náció együtt dolgozott és tanult. Akkoriban még véletlenül sem került szóba a másik származása. Ha mégis valamelyik gyerek rosszindulatú megjegyzést tett volna, nagy pofont kapott volna. Nem tőlük, hanem a saját szüleitől ls tanárjaitól.

Akkor még normális emberek éltek ebben az országban.

Amiért a helyzet eldurvult, az az életszinvonal romlása és a munkanélküliség. Ekkor az áldozatokat teték felelőssé érte. Mert ha van a jelenlegi helyzetnek áldozata, az csakis a cigányság. Ez mindig így van, a legvédtelenebb rétegekre szállnak rá az ostobák. A dolog tovább fog erősödni, ti pedig tovább fogtok elhülyülni. Aztán úgy is maradtok halálotokig.

2010. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!