Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban 3. gyerek, terhess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban 3. gyerek, terhesség, amit nem szeretnék megtartani. A férjem azzal fenyeget ha elvetetem elhagy minket?

Figyelt kérdés

2 kicsi gyerekkel vagyok itthon, az egyik pár hónapos. A férjemmel nem tudtam megbeszélni hogy védekezzünk. ő még akart gyereket, én nem. Elkezdtem gyógyszert szedni. Ami az első 2 hétben még nem használ teljes biztonsággal, így terhes lettem.

Hosszú veszekedések után, es miután probaltam meggyőzni hogy miért nem tartom jó ötletlek a 3.at (ingatag kapcsolat, 2 kicsi gyerek, közeljövőben költözés, sokat dolgozik és szinte csak én lennék velük, ezek miatt inkabb nem vállalnám) az lett a vége hogy ha elvetetem akkor elhagy minket.

Jelenleg ott tartok h ha ekkora idiota jobb is ha így lesz. Közben a depresszió szélén 2 gyerekkel hogy mi lesz velünk.

Jól esne néhány támogatás hogy más is sodorta magát ekkoraszarba vagy énvagyok az egyetlen, viszonylag fiatalon, egy ilyen szuper "társsal".

És nyilván attól mégjobban retteg hogy 3 gyerekkelfog elhagyni, abba bele se merek gondolni... ezért inkább maradok kettővel egyedül...


2021. aug. 27. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
Kerdezo ! Ezt szornyu volt olvasni! Borzaszto helyzetben vagy! En nem is tudom hogy mit tebbek a valason kivul! A ferjed nem normalis olyan mintha leakarna kotni megjobban , hogy legyen neki egy biztos pont az eleteben. Mi lebne ha titkon elvetetned a gyereket es azt mondanad hogy elveteltel?
2021. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy semmi probléma, de a 6 hét kötelező CSED után mész vissza dolgozni, a nagyobb bölcsibe, ő meg oldja meg a kicsit ahogy akarja, ha ennyire ragaszkodik hozzá és válna is érte akár. Ha nem is tennél így, mondj neki ilyeneket teljes elhatározással, hátha megijed.

Én elég szemét vagyok ha bántanak, sajna. Biztos mondtam voona neki egy ilyen válós fenyegetésre, hogy oké, megszülöm neki és viheti a babát is akkor, boldoguljon vele ahogy tud.

2021. szept. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
Kerdezo mi lett vegul?
2022. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!