Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban 3. gyerek, terhess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban 3. gyerek, terhesség, amit nem szeretnék megtartani. A férjem azzal fenyeget ha elvetetem elhagy minket?

Figyelt kérdés

2 kicsi gyerekkel vagyok itthon, az egyik pár hónapos. A férjemmel nem tudtam megbeszélni hogy védekezzünk. ő még akart gyereket, én nem. Elkezdtem gyógyszert szedni. Ami az első 2 hétben még nem használ teljes biztonsággal, így terhes lettem.

Hosszú veszekedések után, es miután probaltam meggyőzni hogy miért nem tartom jó ötletlek a 3.at (ingatag kapcsolat, 2 kicsi gyerek, közeljövőben költözés, sokat dolgozik és szinte csak én lennék velük, ezek miatt inkabb nem vállalnám) az lett a vége hogy ha elvetetem akkor elhagy minket.

Jelenleg ott tartok h ha ekkora idiota jobb is ha így lesz. Közben a depresszió szélén 2 gyerekkel hogy mi lesz velünk.

Jól esne néhány támogatás hogy más is sodorta magát ekkoraszarba vagy énvagyok az egyetlen, viszonylag fiatalon, egy ilyen szuper "társsal".

És nyilván attól mégjobban retteg hogy 3 gyerekkelfog elhagyni, abba bele se merek gondolni... ezért inkább maradok kettővel egyedül...


2021. aug. 27. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Szóval a lényeg, hogy egyébként nem voltunk kimondottan fasírtban.

2021. aug. 27. 19:49
 62/73 anonim ***** válasza:
79%
Persze hogy az. :D csak hiába van "2 diplomája" Tank Arankának, azért ő sem tud mindent.
2021. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 A kérdező kommentje:
Meg jogsija és nyelvvizsgája, amire egy 16 és 17 éves is képes :D
2021. aug. 27. 20:00
 64/73 anonim ***** válasza:
93%
A kérdező nem véleményt kért, hanem hasonlóan helyzetben lévők válaszait, szóval a keselyűk akár el is tűnhetnek innen.
2021. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 A kérdező kommentje:
Így van, köszönöm!
2021. aug. 27. 20:36
 66/73 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező valaki felvetette, de válasz nélkül hagytad, ha a férjed úgyis elhagy, vagy te őt, mert láthatóan ez a szándékod és közben olyanokat írsz, hogy kár, hogy másnak nem adatott meg, akkor, ha már egyedülálló anya leszel, meg is szülheted és beteszed kórház előtti lombikba, vagy örökbe adod és akkor valóban megadatik másnak.


Másik kérdés, hogy mi van, ha keresel olyan pasit, aki 3 gyerekkel is elfogad és kiveszi a részét a nevelésből, és akkor te is boldogabban és szívesen leszel nagycsaládos?


Nagyon csak végletekben gondolkodsz.

2021. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
6%
Nem értem eddig mi tartott össze benneteket. Én is abortuszellenes vagyok amúgy, nálam is válóok lenne, ha valaki meg akarná ölni a gyerekemet.
2021. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
20%
viccesek a frusztrált másenyka vergődések :D
2021. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Végig követtem a kérdésedet/válaszokat, de eddig nem szóltam hozzá. Most meg alig bírtam visszakeresni.:) Csak érdekelne, hogy alakul a vitátok? Valóban érthető mindkettőtök oldala és csak egy jó adag empátiával, szeretettel lehetne a két oldalt konstruktívan közelíteni egymáshoz, már ha úgy érzitek, hogy ez a kapcsolat megéri.
2021. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy elvetéltél. Kepezd magad,tegyél félre egy kis pénzt és ahogy tudsz pattanj meg tőle
2021. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!