Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban 3. gyerek, terhess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban 3. gyerek, terhesség, amit nem szeretnék megtartani. A férjem azzal fenyeget ha elvetetem elhagy minket?

Figyelt kérdés

2 kicsi gyerekkel vagyok itthon, az egyik pár hónapos. A férjemmel nem tudtam megbeszélni hogy védekezzünk. ő még akart gyereket, én nem. Elkezdtem gyógyszert szedni. Ami az első 2 hétben még nem használ teljes biztonsággal, így terhes lettem.

Hosszú veszekedések után, es miután probaltam meggyőzni hogy miért nem tartom jó ötletlek a 3.at (ingatag kapcsolat, 2 kicsi gyerek, közeljövőben költözés, sokat dolgozik és szinte csak én lennék velük, ezek miatt inkabb nem vállalnám) az lett a vége hogy ha elvetetem akkor elhagy minket.

Jelenleg ott tartok h ha ekkora idiota jobb is ha így lesz. Közben a depresszió szélén 2 gyerekkel hogy mi lesz velünk.

Jól esne néhány támogatás hogy más is sodorta magát ekkoraszarba vagy énvagyok az egyetlen, viszonylag fiatalon, egy ilyen szuper "társsal".

És nyilván attól mégjobban retteg hogy 3 gyerekkelfog elhagyni, abba bele se merek gondolni... ezért inkább maradok kettővel egyedül...


2021. aug. 27. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
22%
Tudnám minek vagy vele? Meg minek szexelsz vele? Gondolom azért jó, hogy dolgozni nem kell.
2021. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
94%

#10 Jaa, hát igaza van.

Az agysebészet is gyerekjáték.


Igaz, soha nem csináltam, de annyi orvos van, csomószor végeztek már el ilyet.

2021. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
91%
Azért te sem vagy túl okos. Ha tudtad,hogy ő gyereket akar,de te nem,használhattál volna te kiegészítő védekezést
2021. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 A kérdező kommentje:
#8 igen sok olyan kamu szöveget olvasni hogy védekezés mellett esett teherbe. De a doki is elmondta hogy 10-14 napig még nem fejti ki teljesen a hatását. És mivel aktivan szoptatok is ezért elég kevés volt az esély hogy ebben a 2 hétben sikerüljön, de ez így történt. Többet nem is bizonygatnám ezt.
2021. aug. 27. 13:50
 15/73 anonim ***** válasza:
90%
5 és 9-es válaszoló vagyok. A nővéremék szerették volna a három gyereket, meg is született nemrégiben. Sajnos a kislány borzasztó hasfájós baba, nem lehetett letenni egy percre sem, mert fulladásig képes lett volna sírni. A nővérem nagyon kivan, mert a férje sokat dolgozik, illetve nem segít szinte semmiben sem akkor, ha éppen otthon van. Ahhoz is könyörögni kellett, hogy a gyermek megszületése után otthonmaradjon (császárral született a kislány) feleségével. Bár én csak külső szemlélő vagyok, és tény az is, hogy a nővérem nincs jól, ezért sokat panaszkodik rá, de én teljes mértékben megértem a kérdezőt. A férfinek az a dolga, hogy dolgozzon, de nem csak ebben merülnek ki az apai kötelességei, az pedig erősen gáz, hogy ezzel fenyegeti a kérdezőt. Gyanítom a gyermek megszületése után sem lenne sok segítsége.
2021. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
92%
Hat en is szarba kevertem magam, most egy olyan pasitol valok aki meg a gyereket is maganak akarja es hazudik mint a vizfolyas.
2021. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
13%

Tehát lényegében megerőszakolt. A gyerekeid érdekében menekülj! 3 gyerekkel még nehezebb lesz amikor közli hogy 4. 5. Is kell neki.

Nem az a baj hogy 3. gyerek hanem az hogy úgy fogant hogy te nem akarod és megfélemlítéssel tartatnák meg.

Egyébként nem biztos hogy tényleg lelép.

2021. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 A kérdező kommentje:

#12 köszi ez legalább megmosolyogtatott.

#13 igen igazad van. Még láttam amikor a legutobbit írtam, így annyit hozzá tennék hogy van néhány nögyágyaszati problémam is, és így szoptatással együtt is alapbol igazi csoda hogy megtörtént, + még hozzátesz hogy a gyógyszert is ekkor kezdtem el. Nem számítottam rá hogy ezek mellett mégis megtörténhet, de igen, hatalmas nagy hülye vagyok, és azt kívanom bárcsak adta volna a jóisten annak ezt a kisbabát aki megérdemli és vágyik rá.

2021. aug. 27. 13:54
 19/73 A kérdező kommentje:
Én se vagyok benne biztos hogy lelépne, de ez lutri. De a gyereket sajnálom előre, én se akarnék így megszületni hogy a saját anyám nem akar. És én sajnos nem szeretném... probáltam vágyni rá ezek után nagyon nehéz.
2021. aug. 27. 13:56
 20/73 anonim ***** válasza:
91%
Még egy meglátás : ezt a gyereket nem azért kényszeríti rád mert annyira kell neki. Uralni akar téged. Azt akarja hogy tőle függjél és életed végéig kb. ki se tedd házból lábad. Ennek függvényében az az érzésem hogy nem vagy biztonságban vele. Ne közöld az abortuszt, titokban csináld és lépj le. Nem biztos hogy élve elenged.
2021. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!