Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban 3. gyerek, terhess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban 3. gyerek, terhesség, amit nem szeretnék megtartani. A férjem azzal fenyeget ha elvetetem elhagy minket?

Figyelt kérdés

2 kicsi gyerekkel vagyok itthon, az egyik pár hónapos. A férjemmel nem tudtam megbeszélni hogy védekezzünk. ő még akart gyereket, én nem. Elkezdtem gyógyszert szedni. Ami az első 2 hétben még nem használ teljes biztonsággal, így terhes lettem.

Hosszú veszekedések után, es miután probaltam meggyőzni hogy miért nem tartom jó ötletlek a 3.at (ingatag kapcsolat, 2 kicsi gyerek, közeljövőben költözés, sokat dolgozik és szinte csak én lennék velük, ezek miatt inkabb nem vállalnám) az lett a vége hogy ha elvetetem akkor elhagy minket.

Jelenleg ott tartok h ha ekkora idiota jobb is ha így lesz. Közben a depresszió szélén 2 gyerekkel hogy mi lesz velünk.

Jól esne néhány támogatás hogy más is sodorta magát ekkoraszarba vagy énvagyok az egyetlen, viszonylag fiatalon, egy ilyen szuper "társsal".

És nyilván attól mégjobban retteg hogy 3 gyerekkelfog elhagyni, abba bele se merek gondolni... ezért inkább maradok kettővel egyedül...


2021. aug. 27. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 A kérdező kommentje:
Nem szeretek vitazni csak egy amugyis erzemileg labilis embert bántani... szégyen. Köszönöm a normalis válaszokat, probalok pozitiv maradni. Aki csodalkozik hogy miert volt szex: nem volt eddig ilyen szélsőségesen rossz a helyzet. A vita hevébeb sok mindent mondtunk, de nem régóta élünk 2 gyerekes életet, még most szokunk bele, stresszesebbek vagyunk, faradtabbak stb. De alapvetően probaltunk normalisak lenni egymással.
2021. aug. 27. 16:47
 52/73 A kérdező kommentje:
Csinos 45 kg-os, kérlek menj el az oldalamról, zaklass másokat!
2021. aug. 27. 16:48
 53/73 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem voltunk fasírtban, inkább eltávolodtunk egymástól szépen lassan, és mióta kiderült a terhesség én padlón vagyok, ezektől amiket mond meg főleg. Eddig sokkal higgadtabb ember volt, ezek nagyon súlyos és váratlan dolgok számomra is. Lehetséges hogy ő is meglepődik azon ahogy én gondolkodom, talán arra számított hogy örülök neki és a nehézségek ellenére is vágyni fogo rá, és talán ilyen dolgokkal próbál tehetetlenségében támadni.. nem tudom én sem... még át kell beszélnem vele...
2021. aug. 27. 16:55
 54/73 anonim ***** válasza:
4%

feltűnt, h. 51-nek válaszoltam, vagy te vagy ő fake fiókról?

ez nem a te oldalad, hanem a gyakori tulajdonosáé, és azzal, h. kiírod a kérdésed bárki hozzászólhat

hogy leírtam, nem vok trampli, nem hiszem, h. zaklattalak, hiszen a te pártfogód állította ezt, és ilyenképpen ő zaklatott engem.


másrészt a fasírt az, ami a konyhában kisül, ha vkivel haragban vagy, azt helyesen úgy mondják: faséban vagyunk, nem pedig fasírtban.

2021. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
78%

Nem, az 51-es én voltam. És, a 2 diplomáddal nem tudod mikor kell használni a -ban -ben ragokat? Látom, azért másokat remekül ki tudsz javítani. Ne nevettess! :D


Mellesleg hemzsegsz a hibáktól (nem az elgépelésektől), szóval szállj le a magas lóról a 45 kilóddal és ne javítgass ki másokat! :D

2021. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 A kérdező kommentje:

Nem az én oldalam, de nem a kérdésre válaszolsz, és nem vagyok kíváncsi a rosszindulatodra, ezért megkérletek hogy ne irogass ide.

Ahhoz nem kell diploma hogy ezt megértsd.

2021. aug. 27. 17:41
 57/73 anonim ***** válasza:
94%
A "fasírtban van" pedig létezik. Nyilván félrehallás miatt, de eléggé elterjedt. Vagy intellektüel hercegnőt játszunk, aki most pottyant a Földre?
2021. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
100%

Azért kicsit nekem magas a férjed...

Ha abortuszra mész elhagyja miatta a másik 2 gyerekét is, meg téged.. 🤷‍♀️🤷‍♀️

2021. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 A kérdező kommentje:
Nekem is magas. Vagy mindhárom vagy senki?
2021. aug. 27. 19:35
 60/73 anonim ***** válasza:
83%

Én írtam a "fasírtban van" kifejezést. Na, azt nem gondoltam hogy ekkora vitát vált ki. De jelezném, létező kifejezés. Úgyhogy kár belekötni.

[link]

2021. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!