Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban 3. gyerek, terhess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban 3. gyerek, terhesség, amit nem szeretnék megtartani. A férjem azzal fenyeget ha elvetetem elhagy minket?

Figyelt kérdés

2 kicsi gyerekkel vagyok itthon, az egyik pár hónapos. A férjemmel nem tudtam megbeszélni hogy védekezzünk. ő még akart gyereket, én nem. Elkezdtem gyógyszert szedni. Ami az első 2 hétben még nem használ teljes biztonsággal, így terhes lettem.

Hosszú veszekedések után, es miután probaltam meggyőzni hogy miért nem tartom jó ötletlek a 3.at (ingatag kapcsolat, 2 kicsi gyerek, közeljövőben költözés, sokat dolgozik és szinte csak én lennék velük, ezek miatt inkabb nem vállalnám) az lett a vége hogy ha elvetetem akkor elhagy minket.

Jelenleg ott tartok h ha ekkora idiota jobb is ha így lesz. Közben a depresszió szélén 2 gyerekkel hogy mi lesz velünk.

Jól esne néhány támogatás hogy más is sodorta magát ekkoraszarba vagy énvagyok az egyetlen, viszonylag fiatalon, egy ilyen szuper "társsal".

És nyilván attól mégjobban retteg hogy 3 gyerekkelfog elhagyni, abba bele se merek gondolni... ezért inkább maradok kettővel egyedül...


2021. aug. 27. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 A kérdező kommentje:
#16 nagyon sajnálom....
2021. aug. 27. 13:59
 22/73 A kérdező kommentje:
#20 igen, lehetséges. ezzel is érveltem neki hogy nagyon sokat vagyok itthon ígyis, és szeretném ujra dolgozni, vagy tovább képezni magam, hiszen tanulni még 2 gyerek mellett is tudnék, legalabb kimozdulnék stb... de szerinte csak az első 2-3 év nehéz, utána már sima ügy velük az élet.
2021. aug. 27. 14:01
 23/73 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez a faszi mindenhogyan lelép majd. Csak idő kérdése. A harmadik gyerek ide tényleg nem kell.
2021. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 A kérdező kommentje:
És nyilván szerinte nekem kéne változnom, hiszen más is fel tud nevelni 3-4 gyereket.
2021. aug. 27. 14:04
 25/73 A kérdező kommentje:
Bár én nem ezt vonom kétségbe hogy feltudom-e nevelni, hanem hogy akarom-e.
2021. aug. 27. 14:06
 26/73 anonim ***** válasza:
9%

nehogy már a férfi legyen a gonosz ebben a történetben!


nem akarja megöletni a saját gyerekét, neki is van ugyanannyi beleszólása, mint az anyának.


még egyszer a kérdés: miért szexeltél vele, ha tudtad, h. a gyógyszer nem hat még?


és ki tart el téged, miből élsz? a férjed pénzéből, tehát ne nézzük már le.


természetes, h. neveled a gyerekeket, amíg ő gályázik.

2021. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 A kérdező kommentje:

Leirtam ha vegigolvastad volna, hogy hülye vagyok, en is megbántam, ez az első, + a nőgyógyászati gondjaim miatt nehezítve volt alapbol a teherbeesés esélye. És a szoptatás is megnehezíti. (Tudom hogy nem akadályozza, csak neheziti)

De ezek mellett igen, egy hülye voltam, ezt is bevallom.

Viszont minden jogom meg van hozzá hogy elmenjek abortuszra, főleg hogy indokolt is a családi háttér miatt. És nem engem kell támadni hanem azt aki ezt a törvényt kitalálta, vagy az államot, vagy azt akit akarsz!

Egyébként én is végtelenül sajnálom, az embriot! Mivel még nem is magzat csak embrió! És azt is leírtam hogy bárcsak annak adatott volna meg aki vágyik rá!

Ha pedig havi netto 200 ezerrel támogatni szeretnél szivesen megadom a számlaszámon, észak magyarországon pedig várom hogy milyen lakhatási lehetőségeket tudsz nekem + 3gyereknek nyújtani persze ingyen. Kössz.

2021. aug. 27. 15:02
 28/73 anonim ***** válasza:
13%
Ne öld meg. Add örökbe. Segítek, írj!
2021. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 A kérdező kommentje:

#26 bocs az elöző nemnemed szólt nem, a mostani viszonyt igen

Úgy tűnik az apukáknak ebbe mégsincs annyi beleszólása. Nem akarja megöletni, csak elhagyni 2-3 gyermekének az anyját. Igen, a férjem pénzéből élünk, ettől nem érzem magam kevesebbnek, viszont! Ha neki az a dolga hogy dolgozik, nekem meg az hogy nevelem a gyerekeket, akkor megvan a jogom hozzá hogy annyi gyerekünk legyen amennyi én fel tudok nevelni.

2021. aug. 27. 15:06
 30/73 A kérdező kommentje:

Amugy élhetek akár a saját pénzemből, az öröksegemből vagy a szüleim pénzéből, pont nincs hozzá közöd.

Egyébkent akinek van legalabb 2 gyereke tudnia kell hogy mivel jár, és normálisabb helyeken kiveszi az apuka is a részét. Főleg ha 1 év sincs ket gyerek között. Latszik a válaszodból hogy fogalmad sincs hogy az milyen nehéz. + ugyanezt gondolom azokrol akik azt írjak hogy lusta vagyok dolgozni és inkabb szülök. Jelenleg szivesebben csinálnék napi 8 órában bármit, mint ezt ami rám várhat ha szülök egy harmadikat. De ezen teljesen felesleges vitázni. Akinek van családja/gyermeke/szive/józan esze az megérti...

2021. aug. 27. 15:11
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!