Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan magyarázhatnám el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázhatnám el a barátomnak, hogy az ilyen megjegyzéseivel megsért engem?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de a barátom hihetetlenül ellentmondásosan viselkedik. Az esetek nagy többségében azt érezteti, hogy szeret, mindennél fontosabb vagyok számára, büszke rám, máskor viszont mintha kisördög bújna bele, elkezd bántani, sértegetni, megjegyzéseket tenni. Legtöbbször a külsőmet kritizálja (miért ilyen színű a hajam, miért ilyen fazonú, miért nem hordok kontaklencsét, miért ilyen a szemöldököm, miért ilyen ruhát vettem fel, a fotóimat rendszeresen kineveti, amikor gyerekkori fényképeket mutattam neki, akkor meg azt mondta, hogy csodálkozik hogy olyan csúnya lányból egy ilyen szép nő lett). És amikor így viselkedik egy senkinek érzem magam, aki semmire sem jó. És hiába mondom a barátomnak, hogy nagyon szörnyű hallani, amit ilyenkor mond, ő azt válaszolja erre, hogy ő nem bántásképp mondja, csak megjegyezte a véleményét, és ő ennek ellenére is szeret engem. De ez így nem mehet tovább. Nem azt mondom, hogy mindig legyen kedves és nyalja a s*ggemet, de sokszor egy mondattal földbe tud döngölni, sokszor úgy, hogy ő maga észre sem veszi. Mit tehetnék?
2010. aug. 28. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a fiuk azt hiszik, hogy a lányok szeretik ha megalázzák őket, pontosabban azt hiszik, hogy minden lány.. ha megint ilyet csinál akkor kérdezd meg hogy miért kell folyton téged bántania... majd ha jól reagálja le, akkor megérti mivan:P
2010. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, szépen halad. Hamarosan nem lesz önbizalmad.
2010. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele. Ha az nem segít, keress mást.
2010. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vágj vissza ugyanezekkel: te is kritizáld a külsejét, a modorát, a gyerekkori kinézetét, stb... Ne hagyd magad! Ha elkezd veled sza*rakodni, hogy miért csinálod? vagy mért kritizálsz? stb. akkor mondd meg neki: Tőled tanultam.
2010. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm. Mondd meg neki h szivi b*zdmeg ez kurv*rosszul esik. :S vagy kezdd el te is sértegetni. pl h te mér vagy ilyen b*nkó? vagy akármi. szerintem rajta is van kifogásolható dolog. ha neki is sz*rul esik akkor mondhatod neki h na látod? én is ilyesmit érzek mikor te kritizálsz...nekem legalábbis ez lenne a reakcióm. majd te eldöntöd :)
2010. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Prímás Lancelot ***** válasza:
100%

azoknak akik azt tanácsolják, hogy bántsd meg te is:

miért ne szakítsanak inkább? mi értelme van, hogy együtt vannak, ha folyamatosan csak bántják majd egymást? ha azonnal szakít legalább megspórol pár hónapot..


a megbeszélés az gondolom nem divat... szóval nem is tudom. szakíts. ja.

2010. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 R3al ***** válasza:
Cseréld le... alázd meg nyilvánosan :)
2010. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne fáradj, valószínűleg tudja.
2010. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!