Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért változott meg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért változott meg ennyire a világ?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Az osztályomban csak azt látom, hogy a legtöbb lány szinte havonta cserélgeti a pasijait, és érdekesmód mindig a suli nagymenői közül kerül ki a következő.

A fiúk egymást "d*gják meg" a padokon (persze ez csak játék), és minden második szó, amit kimondanak: megba*zom, megd*gom, stb.

Úgy veszem észre, ez a mai világ már annyira a szex körül forog, hogy a korombeliek már nem szerelmet keresnek, hanem szexpartnert -pár hétre. Aztán jöhet a következő.

És persze azok, akik kilógnak a sorból, mert nem d*gja meg őket minden héten valaki más, (mint pl. én), már rögtön leszbiknek vagyunk kikiáltva. Úgy kérdezik tőlem azt, hogy van-e valakim, mintha a szerelmem valami menő cucc lenne, akivel el kell dicsekedni... Mért van ez? Mért vannak a normális lányok háttérbe szorítva a r*bancok mellett? Mért nincs manapság az, hogy a pasi a lány szemébe néz, és azt mondja neki: szeretlek? Mért tudják meg a lányok előbb, hogy a pasinak mekkora a pénisze, mint azt, hogy mi a neve a húgának?


2010. aug. 26. 17:19
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Hej na végre rálöttél erre, bár korábban is megtehetted volna ezt...

Na mindegy...


A helyzet az:


Sajnos ezen én már nem lepődök meg! Nyugat Európában rosszab a helyzet s a nyugati tömegkultúra erre felé jőn. Ennek a haatását látod, de ez lesz rosszabb is, hidd el!

Sajnos az emberek igénytelenek, és lehurrogják azt, aki azt meeri mondani, hogy 14-15-16-17-18-19-20 évesen még nem kell szexuális élet...

Még ebben a korban felesleges és a tapasztalatokat később is meg lehet szerezni, mondjuk huszonévesen érett fejjel és sziklaszilárd kapcsolatttal. Ma már nem nagyon adunk időt arra, hogy megismerjük egymást és túl gyorsan következnek ezután a dolgok!

Persze nem törvényszerű, de a fiatalok azt hiszik, hogy érettek, dehogyis!!!!!!!!!!!!

Majd rájönnek...

A sok nyomorult tini fogamzásgátlót szed, mert azt hiszik nem lesz bajuk tőle, pedig nem így van!

Az életünk a világunk forrong!

Sok fiatal ezt élvezi és állandóan mutogatja a v jelet a két ujján, csakhogy ezzel az a gond, ettől előbbrébb erkölcsileg nem jutunk tovább!


A mai lányok többsége 17 éves korukra nem szűz már, mert aktív életet él e téren, de azért én megkérdezném tőletek hova ez a nagy siettség??????

Az iskolában a fiatalok olyanok amilyenek. Köszönyjük meg szülőknek, a liberalizmusnak, a magyar ellenes politikának, és a tudatlanságnak. De sorolhatnám...

Sokat lehetne erről beszélni, és nagyon sok témát érintene!

21 FFI vagyok, de úgy érzem a lányok többsége le....ja a normális hapsikat, mert mindenkine az átlagon felüli, divatmajom, bémwéscsávóka kell...

Általánosítani nem akarok, de a környezetemben ezt tapasztalom!


Szivesen elbeszélgetnék veled erről kérdező, most ezt így hirtelenjében írtam le, aki meg lehurrog, hát tessék!

2010. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

kedves utolsó: szerintem senki nem fog téged lehurrogni, ugyanis teljesen igazad van-szerintem.

2010. aug. 29. 18:47
 33/35 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem mindenki ilyen, én pl. egészségügyi szakközépbe járok, ott normálisabb emberek vannak, de az is lehet, hogy ebben a városban más sulikba is normálisabbak járnak. Mert ez egy kisváros, itt nem olyan szemét az emberek többsége, mint Pesten. Nálunk például kinézik a ribancokat, és a lányok többségének hosszú kapcsolata van, valakinek 2,5 éve már. A fiúk is normálisak, nem azok a b@szós fajták, hanem teljesen normális értékrendjük van. Van olyan fiú, akinek már volt 1 éjszakás kalandja, de egy kezén meg tudja számolni, mert nem olyan típus. (Ezt ő mondta.)
2010. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
És ne sajnáld, hogy nem ribancnak születtél. :)
2010. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

mostmár nem sajnálom! :)

köszi a kommentet! :)

2010. szept. 22. 18:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!