Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért változott meg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért változott meg ennyire a világ?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Az osztályomban csak azt látom, hogy a legtöbb lány szinte havonta cserélgeti a pasijait, és érdekesmód mindig a suli nagymenői közül kerül ki a következő.

A fiúk egymást "d*gják meg" a padokon (persze ez csak játék), és minden második szó, amit kimondanak: megba*zom, megd*gom, stb.

Úgy veszem észre, ez a mai világ már annyira a szex körül forog, hogy a korombeliek már nem szerelmet keresnek, hanem szexpartnert -pár hétre. Aztán jöhet a következő.

És persze azok, akik kilógnak a sorból, mert nem d*gja meg őket minden héten valaki más, (mint pl. én), már rögtön leszbiknek vagyunk kikiáltva. Úgy kérdezik tőlem azt, hogy van-e valakim, mintha a szerelmem valami menő cucc lenne, akivel el kell dicsekedni... Mért van ez? Mért vannak a normális lányok háttérbe szorítva a r*bancok mellett? Mért nincs manapság az, hogy a pasi a lány szemébe néz, és azt mondja neki: szeretlek? Mért tudják meg a lányok előbb, hogy a pasinak mekkora a pénisze, mint azt, hogy mi a neve a húgának?


2010. aug. 26. 17:19
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
17:23-es: mi a problémád egészen pontosan? ha nem tetszik a kérdés, mit keresel itt egyáltalán?
2010. aug. 26. 17:30
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor 13-14 éves gyerek voltam, akkor láttam puncit, ha vettem az újságosnál egy olyan magazint, amiben egyébként nagyon izlésesen fotózott aktképek is voltak.

Akkor is csak a szőrt láthattam rajta, mert az volt a maximum. Könnyen kitalálhatjátok, hogy vajon miért nem szexeltek akkoriban a gyerekek 14-15 évesen.

Ebbe ronditott bele a ezredforduló előtt néhány évvel az internet. Az eredményt láthatjátok

2010. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
jogos
2010. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
régen 14-15 évesen szültek...
2010. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
65%
sőt még régebben kőbaltával rohangáltak.
2010. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%

Damon Hill


Téged lehet.


Amennyi eszed van, nem is csodálkoznék

2010. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%

mármint 54-es?

szerinted 200 éve 24 évesen szültek? amilyen gyökér vagy kinézem belőled ezt.

2010. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
63%

200 éve az ilyen korú lányoknak a mensije sem jött még meg

Ha akartak sem tudtak volna szülni.

Erre mérget vehetsz

2010. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Damon Hill-nek szánt kommentemből kimaradt: szerinted nekem kellene egy pasi csak azért, mert hű de menő a sulinkban, és majd mindenki megtudja, hogy én vagyok a barátnője? NEM. presztízsből nem.
2010. aug. 26. 17:54
 20/35 anonim ***** válasza:

Ez engem is rohadtul idegesít.... Nagyon szeretnék egy normális lány, dehát....

19/F

2010. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!