Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért változott meg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért változott meg ennyire a világ?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Az osztályomban csak azt látom, hogy a legtöbb lány szinte havonta cserélgeti a pasijait, és érdekesmód mindig a suli nagymenői közül kerül ki a következő.

A fiúk egymást "d*gják meg" a padokon (persze ez csak játék), és minden második szó, amit kimondanak: megba*zom, megd*gom, stb.

Úgy veszem észre, ez a mai világ már annyira a szex körül forog, hogy a korombeliek már nem szerelmet keresnek, hanem szexpartnert -pár hétre. Aztán jöhet a következő.

És persze azok, akik kilógnak a sorból, mert nem d*gja meg őket minden héten valaki más, (mint pl. én), már rögtön leszbiknek vagyunk kikiáltva. Úgy kérdezik tőlem azt, hogy van-e valakim, mintha a szerelmem valami menő cucc lenne, akivel el kell dicsekedni... Mért van ez? Mért vannak a normális lányok háttérbe szorítva a r*bancok mellett? Mért nincs manapság az, hogy a pasi a lány szemébe néz, és azt mondja neki: szeretlek? Mért tudják meg a lányok előbb, hogy a pasinak mekkora a pénisze, mint azt, hogy mi a neve a húgának?


2010. aug. 26. 17:19
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

nyugodj meg, teljesen igazad van.

de ezek mellett vanna még normális emberek is (csak kevés). késöbb fogják a 'normálisakat' értékelni. én is szűz vok még, nem érzek késztetést arra h összevissza dugjak...:)

2010. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük ezt az egészet a liberális médiának amit a zsidók használnak fel ELLENÜNK!És manapság az az elfogadott ha a fiúk egymással b.a.s.z.n.a.k és a nőket meg vagy 8 pasi dugja egyszerre.Arra megy ki hogy felborítsák az erkölcsi értékeinket!És te nagyon jól teszed hogy nem vagy olyan mint a suliba a többi ribanc! Légy hűséges,erkölcsös,őszinte,és becsületes!
2010. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

köszi a normális válaszokat! :)


kedves utolsó: az lennék, ha lenne valakim... :S

én sajna még senkivel nem találkoztam, akinek nem r*banc kellett...

2010. aug. 26. 21:29
 24/35 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben a világban élünk és az ettől eltérő réteg nagyítóval keresi egymást.

A normális lányok nincsenek háttérbe szorítva, csak sajnos, magamból kiindulva, bizony a Férfiak is általánosítanak. Talán nem is olyan meglepő ez, amikor már belefutunk az ötödik, hatodik ótvaros ribancba, aki lehetőleg a legjobb haverral kefél, vagy csak akkor boldog ha fizetünk valamit...........(így tovább)

Na ezek után kinek van kedve akár, csak ismerkedni, leszólítani valakit is.

Azthiszem ezzel Te is egyet értessz.

2010. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

maximálisan... :S

néha már bánom, hogy nem születtem r*bancnak... :S

2010. aug. 26. 23:10
 26/35 anonim válasza:
Azért nem mindenki ilyen... Elég sokan igen, DE vannak kivételek, ne add fel. Én 15 évesen jöttem össze a Fiúmmal, és az első percben éreztük, hogy mi összetartozunk. Most 18 évesek vagyunk, ő a vőlegényem, és el se tudom képzelni, hogy ne vele éljem le az életem. Hidd el, vannak még, akik máshogy gondolkoznak mint az "átlag"
2010. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Majd évek múlva azok a lelki csökevények -akikről írsz- egyik sz@r kapcsolatból vergődnek a másikba, és a rég nem látott fiúk piásan bevallják, hogy azok a csajok mind retkek voltak, és legszívesebben veled jártak volna, ha felértek volna hozzád...

Mindig azt hittem, hogy a barátnőm menőbb csaj volt nálam, mert a discoban a Jánossal ment fel a lépcsőn, a Gézával jött le, és közben a Béla volt a barátja.

16 éves korom óta vagyok együtt a pasimmal, (19 éve :D) és azóta több pasi bevallotta, hogy ha akkor nincs pasim, velem jártak volna, de a barátnőmet csak megkefélni akarták...

2010. aug. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: őszintén gratulálok nektek és nagyon sok boldogságot kívánok!!!!!! =) mikor lesz az esküvő?


utolsó: köszönöm szépen a válaszod, nagyon megnyugtattál :)

nektek is gratulálok, hogy 19 éve együtt vagytok és szeretitek egymást!


még kb 50 év szerelmet kívánok mindkettőtöknek :)

2010. aug. 27. 11:12
 29/35 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, te egy k*rvára egyetértek veled..

én most leszek elsős, de már ugyan ezt látom...

14f :]

2010. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
Én ilyen lányt keresek mint te csak nekem kicsit más problémám van ...(Csak én vagyok ennyire balszerencsés címszó alatt ) 18/F
2010. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!