Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért változott meg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért változott meg ennyire a világ?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Az osztályomban csak azt látom, hogy a legtöbb lány szinte havonta cserélgeti a pasijait, és érdekesmód mindig a suli nagymenői közül kerül ki a következő.

A fiúk egymást "d*gják meg" a padokon (persze ez csak játék), és minden második szó, amit kimondanak: megba*zom, megd*gom, stb.

Úgy veszem észre, ez a mai világ már annyira a szex körül forog, hogy a korombeliek már nem szerelmet keresnek, hanem szexpartnert -pár hétre. Aztán jöhet a következő.

És persze azok, akik kilógnak a sorból, mert nem d*gja meg őket minden héten valaki más, (mint pl. én), már rögtön leszbiknek vagyunk kikiáltva. Úgy kérdezik tőlem azt, hogy van-e valakim, mintha a szerelmem valami menő cucc lenne, akivel el kell dicsekedni... Mért van ez? Mért vannak a normális lányok háttérbe szorítva a r*bancok mellett? Mért nincs manapság az, hogy a pasi a lány szemébe néz, és azt mondja neki: szeretlek? Mért tudják meg a lányok előbb, hogy a pasinak mekkora a pénisze, mint azt, hogy mi a neve a húgának?


2010. aug. 26. 17:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Társadalomkritika.
2010. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
7%
az a helyzet hogy féltékeny vagy, amiért nem téged dugnak az iskola kanjai, hanem más lányokat.
2010. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
80%
Mert suliba minden faroknak muszáj járni. Majd ha kikerülsz onnan találkozol értelmes emberekkel is
2010. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%
Teljes mértékben egyet értek veled kedves kérdező!
2010. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%

mert az usa ezt diktálja,meg a média meg a plázák,buta emberek állatias ösztönökkel.a buta embert könyebb kihasználni és vezetni az orránál fogva.

én a szerelmet keresem 21 éves vagyok.

2010. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
60%

Egyre több gyerekes, tudatlan, ostoba ember...

Egyszerűen a nevelés hiánya.

2010. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%
Átérzem a helyzetet, ugyanez van itt is 17/F
2010. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
9%
Ismét egy jelentkező, aki szívesen kiszarná a spanyolviaszt!
2010. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%

Ezt bizony a számitógépek elterjedésével, az ilyen oldalakon tanulják, sokminden más ostobasággal együtt.

Sokszor gondolom úgy, hogy az emberiség sokkal boldogabb lenne, enélkül a találmány nélkül.

De ez ma már sajnos megváltoztathatatalan.

Az a baj, hogy túl későn születtetek.

2010. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
kedves Damon Hill: nem vagyok féltékeny, csak számomra furcsa, hogy manapság a tinilányok több f*szt fognak, mint kilincset.
2010. aug. 26. 17:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!