Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat valtozott a vilag 5-10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat valtozott a vilag 5-10 ev alatt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mikor en 10-16 eves voltam senki nem azzal torodott, hogy a masik szuz e vagy nem...ezen kivul nem fogott egy 14-15 eves lany tobbszor f...szt mint kilincset...elvoltunk, jatszodtunk, es akarmilyen meglepo tanultunk, kirandultunk. Pedig egeszseges gyerekkorunk volt...es azt erzem, semmirol nem maradtunk le, sot. ha a gyerekem nem igy none fel akkor felakasztanam magam, ot megfolytanam :P :D de most komolyan...ott tartunk, hogy egy hires neves tanitonek is a lanya (akirol azt hinne az ember hogy meg van nevelve) 14 evesen huszonevesek agyaban hempereg. a kissebbik 13 eves lany pedig olyankor indul "nagyvarosi" eletet elni, mikor en 18-19 eves fejjel jovok hazafele. persze nem hianyzik a smink es a risz-risza...merre tartunk?
2009. jún. 20. 07:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

elég rossz fele tartunk, de úgy tűnik hogy ez ellen mi sem tudunk már tenni semmit, 19-20 évesen őskövületek vagyunk.

a mi szomszédunkban is a kisebbik lány is festett haj, vastag smink, és olyan ruhák, amit talán még a k*rvák sem feltétlenül engednek meg magukkal...

Az internettel kitárult a világ előttünk, mi akartuk, hát ez lett belőle

2009. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon sokat változott! Manapság, ha 26 évesen bemegyek egy szórakozóhelyre, még én emelem az átlagéletkort! :D Engem még 18 évesen is csak úgy engedtek el otthonról, hogy éjfélre, legkésőbb egyre(!!!) otthon kellett lennem. Nem alhattam csak úgy ott a barátomnál, nem volt ezerárú sminkcuccom, összevissza festett hajam, műkörmöm, p.csámkint van szoknyám, és mell alatt véget érő topom. Ki se engedtek volna az utcára úgy öltözve, mint néhány mai tizenegykét évest. Nem hemperegtem összevissza minden srác ágyában, és nem is bántam meg! Valahogy azért csak felnőttem... :D
2009. jún. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

Ugyan ... ne ámítsd magad :-)

Max annyi a különbség h ma kevésbé tabutéma, ettől még ugyanúgy megvolt minden egy az egyben. Mert szted 5 éve az emberekben nem voltak ilyen ösztönök? Vagy miért gondolod ezt? Tudod ez olyan h sokan aztz mondják, h "mert bezzeg régen nem volt ennyi meleg se" .. na ez is amolyan kábítás, már hogyne lett volna, csak a fene nagy "felvilágosodásban" nem volt annyira látható jelenség talán mint ma, ettől még ugyanúgy és ugyan olyan mértékben létezett!

2009. jún. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szerintem azert sok szulonek a hozzaallasa mas volt a sajat gyerekehez. mostmar meg csak ra sem lehet orditani a gyerekre pl a suliban, mert szegenynek a lelkivilaga... (nem vagyok a veres-ordibalas hive, de van amikor KELL) a masik amikor nekem azt mondja egy anyuka, hogy nem bir az 5.-es lanyaval?! mar h a fenebe nem lehet birni egy akkora gyerekkel. "ulj a seggedre menj be a szobadba" stb... azert regebb is volt, de most tobb van, szerintem...

koszi a valaszokat

2009. jún. 20. 08:23
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hozza a női egyenjogúság, illetve a manapság oly divatos liberalizmus. Nyugi, lesz ez még rosszabb is.
2009. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
1918-ban még az is erkölcstelen volt ha kilátszott a nő bokája vagy neadjisten a térde. De sajnos ez igaz, hogy rossz felé tartunk. Én 31 éves vagyok és amikor 2 éve azt mondta nekem egy 15 éves lány, hog szívesen lefeküdne velem, háát még jó, hogy az eszem után mentem és nem a farkam után. Az egész világ sajnos egyre rosszabb lesz.
2009. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A szülők a gyerekekkel nem törődnek a médiában meg folyton ezt hajtogatják. Őszintén mit várunk amikor minden egyes tv műsorban már meztelen nőket mutogatnak és a csapból is az folyik már, hogy Kiszel Tüncinek újabb 10 kosárral lett nagyobb a melle. A végén oda jutunk, hogy már az ovis kislányok sminkelve mennek az oviba.
2009. jún. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
09:18-nak. Sajnos már most is van kisminkelt, lakkozott körmű ovis!
2009. jún. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt: merthogy hisztizik anyucinak, aki kikeni, és le se mossa, mert nem tud mit kezdeni a gyereke hisztrohamával!
2009. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

09:15

Ilyenen ne lepődj meg,m unokatesókám 16 éves és 29 éves bnője van elég régóta. szóval meg yez fordítva is, de nézd jogilag 14 felett nincs ezzel gond, te speciel nemtom milyen problémát látsz benne, ha csak nem tetszett neke a csajszik. De egy szexkaland erejéig sztem tud ez a korkülönbség mindkét fél számára nagyon is izgató lenni.


Mondok neked meredekebbet!

Giminkben a 30 éves igazgató néni már 2 negyedikes srácalfeküdt le, nagyon bírja a 18 körüli klassz srácokat ... na puff .. ez van.

2009. jún. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!