Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat valtozott a vilag 5-10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat valtozott a vilag 5-10 ev alatt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mikor en 10-16 eves voltam senki nem azzal torodott, hogy a masik szuz e vagy nem...ezen kivul nem fogott egy 14-15 eves lany tobbszor f...szt mint kilincset...elvoltunk, jatszodtunk, es akarmilyen meglepo tanultunk, kirandultunk. Pedig egeszseges gyerekkorunk volt...es azt erzem, semmirol nem maradtunk le, sot. ha a gyerekem nem igy none fel akkor felakasztanam magam, ot megfolytanam :P :D de most komolyan...ott tartunk, hogy egy hires neves tanitonek is a lanya (akirol azt hinne az ember hogy meg van nevelve) 14 evesen huszonevesek agyaban hempereg. a kissebbik 13 eves lany pedig olyankor indul "nagyvarosi" eletet elni, mikor en 18-19 eves fejjel jovok hazafele. persze nem hianyzik a smink es a risz-risza...merre tartunk?
2009. jún. 20. 07:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

a lányok eléggé ku***ásak lettek mostanság.

szerintem azse normális ha egy 9 éves kislány a chaten keres sexpartnert,dehát ilyen az élet=)

16/f

2009. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is döbbenten nézek körbe, hogy milyen bátrak a mai tizenévesek. Az öltözködésük nagyon nőies és kihívó. Isznak és cigiznek, esetleg még füveznek is. Most 16 évesen némelyiknek több szexpartnere volt már, mint nekem zoknim. Persze azért ne általánosítsunk, vannak még normális érzelmi világó tizenévesek. A szerelem, szex -hez fűződő kiváncsiságuk pedig mindig is meg volt ebben a korban, mióta világ a világ. Amikor én voltam 16 éves, azért már engem is jócskán érdekeltek a fiúk és az első csókon is túl voltam. Szexeltem is volna már, ha lett volna kivel, ha nem lettem volna pattanásos és szégyenlős. És lássuk be 16 évesen ez már normális. Én voltam az osztályban a legvisszafogottabb lányok egyike (de a 33 fős osztályból csak max. 4-5 lánynak volt barátja a gimiben). Szóval a szexuális kiváncsiság bennem és bennetek is megvolt azidő tájt. És valljuk be, mi is elszívtuk a cigarettát és az is előfordult, hogy alkoholt fogyasztottunk egy-egy buliban. Viszont abban biztos vagyok, hogy a füvezés nem volt elérhető számunkra, én legalábbis sohasem találkoztam vele gimis koromban.


Annak ellenére, hogy már mi is igyekeztünk kamaszként belekóstolni a felnőttek világába, mégis úgy látom, hogy a mostani kiadás erősebben rástartolt erre a kérdésre.


A múlt héten egy általános iskolai ballagáson olyan ballagó 14 éves lányokat láttam, hogy az állam leesett. Olyan mellük volt, hogy olyanok kb. nekem lesznek majd szoptatás alatt, de nem hamarabb. És arcra is legalább kinéztek 18-nak minimum. Csak 1-2 kivétel volt közülük, olyan igazi gyerek külsejű.


Vajon, hogy fognak kinézni a mi gyerekeink?

2009. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat...

a gyerekeink geneaciojara en is kivancsi leszek!

2009. jún. 20. 10:19
 14/16 anonim ***** válasza:

arra en is kivancsi lennek haza jonne az ovodabol es mutatna h le van borotvalva es keszulodik elvesziteni a szuzesseget mert o az utolso az oviban akinek megvan es keress egy 20 eves pasit


na de az ilyent felre teve nezzetek meg itt a kerdesek kozott vannak olyanok fiatal fiuk akik meg 18-20 ev kozott meg szuzek vagy nem csokoloztak es a lanyokmar 15 evesen szexelnek s mind 22 even feluli fiukkal vannak na dehat ez van

2009. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sajnos ez az óvódás dolog sem egy jövőkép már, mert a jelen helyzetben is szinte megvan..

Édesanyám óvónő, tehát sok dolgot láttam már a kisgyerekek életéből, sokat beszélgettem már velük és igenis láttam olyat is, hogy a kislány lakkozott körömmel és kifestve ment be, de még olyat is, hogy leültette a fiút egy székre és elkezdett neki az ölében táncolni..

De nem ezek az egyetlen dolgok, még temérdeket tudnék felsorolni. Sajnos...


16L

2009. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
jajj ovibol nekem is vannak tapasztalataim....
2009. jún. 21. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!