Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van itt olyan aki olyan sokat...

Van itt olyan aki olyan sokat változott nyáron, hogy szinte egy teljesen új emberl lett?

Figyelt kérdés
szóval máshogy gondolkodik, egy csomó mindent kipróbált és ez egyszerűen megváltoztatta vagy egy olyan ember lett belőle aki mindig is lenni akart csak eddig nem tudod és ezt elnyomta. bocsi ha egy kicsit zavaros lett
2010. aug. 31. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Hat en nagyon sokat valtoztam,de enm erzem,hogy uj ember lennek.Valtoztam,de onmagam maradtam,haerted mire gondolok...:)

Ugy kulsore,mint a belso tulajdonsagaim is.:)

2010. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Én változtam.

Külsőleg nem annyira,max. az 1-2kg. plussz:S

De belsőleg igen.


Tudom,hogy én más vagyok,mint a többi korombeli.Sokak szerint jó értelemben és én is így látom...de sajnos nem igazán tudok érvényesülni társaságban.Nem lennék benne egyéjszakás kalandokban,sőt nem is akarok elkapkodni a szexet.S ha majd megtörténik akkor is úgy,hogy védekezünk.Összességében és máshogy gondolkozok,mint a többiek és emiatt nincs sok haverom,barátom.Ez eddig nagyon zavart,és már arra is gondoltam,hogy megváltozok.Hogy én is havonta váltogatom a pasikat és lefekszek velük.

A nyáron sok mindenre rájöttem önmagammal kapcsolatban.Most már tudom,hogy nem kell megváltoznom,mert lesz aki elfogad és szeret így is,aki meg nem az így járt.Ő vesztett többet nem én.Most már bátran kiállok a véleményem,igazam melett.Régen félénk voltam,nem igazán vállaltam a véleményemet.Most már igen is!

15/L

2010. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát tavaly jött elő az 'elnyomott énem'.De abból lett is rendesen baj.Pl az igazgatói irodát már-már jobban ismerem,mint a saját szobámat....a kapitányságot úgyszint:)

Ezen a nyáron visszafogtam a bulizást...csak 4szer vagy 5ször voltam el.De a legutolsó ivásomkor annyira sokat sikerült innom,hogy megfogadtam:többet soha :D

Szóval a nyáron nem voltam sokat bulizni,sőt a barátokat is hanyagoltam....de azért még mindig 5percenként leszólít valaki ha megyek az utcán sajna :/

Szóval kicsit bezárkóztam.Lefogytam.Jól akarok tanulni.

Őőő....nem használok annyi sminket.De még mindig úgy öltözök ahogy nekem tetszik,és szarom le mások véleményét.Höööh ^^

2010. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, eddig mindenkivel nagyon jókat beszélgettem, mosolyogtam, nevetgéltem, és barátnőztem. Most is mosolygok, de már nem azaz őszinte mosoly van mindig. Barátnőm 1 van, vagyis olyan aki azthiszi h a bnőm de én nem tartom nagyon annak... Nem most jön elő az a "fekete" énem, hanem már meguntam h énvagyok a csini-cuki.
2010. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hát nem nagyon változtam sem külsöleg,sem belsőleg.

talán csak annyi változás történt,hogy a nyár alatt több barátom lett mint amennyi előtte volt.:D vonzottam az embereket.xD

13/L

2010. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nagyonnagoyn megkomolyaodtam. a suliba már nem lesz baromkodás.. meghuzom magam mert enm szeretném hogy kiderüljenek a dolgaim..:D
2010. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Igen.Sokat!

Külsőles 10-12 kg MINUSZ:D

És ezáltal több önbizalmam lett és jobb kedvü,talpra esetebb lettem.És nőiesebb lett az alakom.

Amugy te változtál a nyár alatt??


13/l

2010. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanez, mint Salala, csak fiúban =D 15/F
2010. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Kívülrő nem sokat:PNőiesebb lettemxD ennyi.

De belülrő sokat. Elhatároztam pár solgot, amit be is szeretnék tartani.Szaal.. elég nehéz lesz de hátha sikerül;;)


13/L

2010. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én nagyon sokat változtam szinte nem ismerek magamara. Úgy mondanám h előjött az eddig elfolytott énem . És ez a változás sztem a kívúl állok számára negatív. Úgy mondanám h elkezdtem bulizni meg amik ezzel járnak. Egyszerűen nem bírtam tovvább a jókislány szerepét és a sok nyomást és elvárást. Bár most h suli van nem tom mi lesz melyik énem majd kiderűl:D lehet felváltva:D
2010. szept. 1. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!