Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikusok, mit tesztek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, mit tesztek, ha belezúgtok egy heteroba?

Figyelt kérdés

Nem bírom már, nagyon szenvedek. Én totál odavagyok érte, de Ő játszik velem, holott van barátja.

16L


2010. aug. 22. 22:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Irtam privit.

22/L

2010. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Nem kaptam meg.
2010. aug. 23. 01:41
 23/30 anonim ***** válasza:
linkelj kepet mind2-tokrol
2010. aug. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Irhatok privit? :)

Segítek nagyon szívesen:)

18/L

2010. aug. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Bonee válasza:

HÚÚ leszbi vagy ?

Kár majd ha átérsz akkor add meg a számod :D és nem fogsz szenvedni:D

2010. aug. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Ha így marad akkor nem fog szenvedni.:) Majd úgyis jön valaki aki szeretni fogja, lehetőleg lány, azzal jobban jársz.:)

Utolsó elötti voltam.

2010. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 belllllla válasza:

sajnalak en tudom mit erzel enis pont igy vagyok.megertelek .

velemis pont ezt csinalja a lany akit szeretek raadasul o a legjobb baratnom.

2010. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Szia!


Tudom, hogy borzasztóan fáj, én is valami hasonlón megyek most keresztül. Az agyam azt súgja, reménytelen a helyzet, de a szívem nem hallat rá.

Nem lehet ilyenkor mit tenni,a "szemlélődő várakozás" hasznos lehet, hogy tisztán lásd a helyzetet. Hozzád hasonlóan tinédzser korom óta érzem, hogy kizárólag a nők érdekelnek.

S ki tudja miért, eddig mindig heteró lányba sikerült belehabarodnom, legalábbis ő annak tartotta magát...

Nem gondolom, hogy egy ilyen lány teljesen heteró volna. Vegyük például azokat a nőket, akik házasság és gyerekek után jönnek rá, hogy hová is tartoznak igazából.

Mostani plátói szerelmem tudja, hogy mennyire oda vagyok érte, mégis félreérthető jeleket küld: ahogy összenézünk, stb.

Szerintem ha megcsókolnád a lányt, az nem adná meg a választ egyértelműen.

A "véletlen" apró érintések, simogatások például egyáltalán nincsenek ellenére a kedvesemnek. Amikor megismertem, még szingli volt, de pár hete egy sráccal randizgat.

Pedig előtte állandóan szidta a pasikat.

Szörnyű együtt látnom őket, de nem szabad, hogy olyat tegyek vagy mondjak, ami szétrombolhatja a barátságunkat.

Azt kellene végiggondolnod, hogy a lány, akit szeretsz mennyire érett érzelmileg. Azt írtad, "trendinek, bulinak" tartja az egészet. Ez nem túl jó jel.

Ha össze is jönnétek, és benne nincsenek mély érzelmek irántad, könnyen lehet, hogy otthagy egy pasiért.

Ha érzelmileg érett típus, akkor pl. ha összekapnak a pasijával, és hozzád fordul tanácsért, ott a lehetőség, hogy megmutasd, miben különbözik a kötődés két nő között.

Sok szerencsét kívánok, ha gondolod, nyugodtan írj privit, bár nem tudom, mennyire aktuális a kérdésed.

Üdv: T

2011. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Szerintem üljetek be valahova ketten, és mondd el neki hogy mit érzel és ezt tőle is kérdezd meg. Ha a barátod megfogja érteni és nem fordul el tőled ezért. de ha meg se próbálsz felé nyitni sosem fogod megkapni a választ. (egy leszbikus lány)
2011. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Szia nekem is volt ilyen ügyem és én elhívtam magamhoz. El is jött és mondtam neki hogy nekem ő többet jelent. Másnapra már szakított a psijával. És velem volt
2012. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!