Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikusok, mit tesztek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, mit tesztek, ha belezúgtok egy heteroba?

Figyelt kérdés

Nem bírom már, nagyon szenvedek. Én totál odavagyok érte, de Ő játszik velem, holott van barátja.

16L


2010. aug. 22. 22:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Mivel ő hetero, nagyon nincs mit tenni, max mondd meg neki, h ne szivasson.
2010. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Mit értesz azalatt,hogy játszik veled? Tudja,hogy bejösz neki? És csajos leszbi vagy,vagy pasisan nézel ki? Ettől is tugg szerintem.
2010. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Neki ez csak játék, trendi számára, hogy a beállítottságával játszadozik, közben engem totál megőrjít. Azt mondja, vonzom, állandóan félreérthető dolgokat mond, de ugyanúgy a barátjával van.
2010. aug. 22. 22:26
 4/30 anonim ***** válasza:
Próbáltad már pasival?
2010. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de kiskorom óta érzem ezt a természetes vonzalmat a lányok iránt.
2010. aug. 22. 22:28
 6/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egybe vagytok mondjuk 2esbe vagy oylan jo alkalom adódik.Smárold le,és ha tényleg vonzod,akor viszasmárol.Ha pedig elhajol hadd ot és olvass neki be elég rendesen,hogy miket beszél akor,és hogy ne játsza a "nagy" Nőt aki egy "színész".
2010. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ő az a tipikus vagány, rocker lány, aki mindenben benne van és folyton azt hangoztatja, hogy mennyire tetszem neki, én a nőies lány, bárcsak ne lennénk barátok.
2010. aug. 22. 22:33
 8/30 anonim ***** válasza:
Akkor sima út smárolás szerintem.Ez mindent eldönt!!!
2010. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nemrég közel voltam hozzá, hogy megcsókoljam, mikor kettesben voltunk, de nem volt rá alkalmas az idő. Tetszem neki, ez látszik rajta, már csak abból is, ahogy rám néz vagy folyton bámul és zavarban van, mikor beszélünk. Elég mély barátságban voltunk, de 1 éve már, hogy húzzuk egymást és azóta minden más.
2010. aug. 22. 22:45
 10/30 anonim ***** válasza:
Mit értesz azalatt,hogy "húzzuk" egymást?És amikor közel voltatok egymáshoz volt barátja?
2010. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!