Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikusok, mit tesztek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, mit tesztek, ha belezúgtok egy heteroba?

Figyelt kérdés

Nem bírom már, nagyon szenvedek. Én totál odavagyok érte, de Ő játszik velem, holott van barátja.

16L


2010. aug. 22. 22:16
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Ha találkozunk, 5 percenként mondja, hogy gyönyörűnek tart, de mindezt úgy, mint mikor egy srác udvarol. Mikor bevallottam neki, hogy én többet érzek iránta barátságnál, akkor még mielőtt válaszolt volna, megszakítottam vele kis időre a dolgokat. Aztán egy pár hónappal később, mikor előhoztuk, akkor azt mondta, hogy mit kellett volna mondania, ha nem hagytam időt a válaszra. Viszont én ezt nem bírom, a barátjával akkor sem fog szakítani.
2010. aug. 22. 22:48
 12/30 A kérdező kommentje:
Volt barátja már akkor is és ez a legnagyobb gond.
2010. aug. 22. 22:49
 13/30 anonim ***** válasza:
Hát ez télleg nagy gond.Nem tudod,szerelmes a barátjába?Mer ha szerelmes akkor az sz*rügy.Meg azert a korától is fugg,mert ha öregebb valamivel,lehet,hogy biztos hátteret szeretne.Nem rosszból mondom,meg nm akarlak megbántani,csak lehet fel,hogy kiderülne róla,hogy leszbi vagy ilyesmi..ezért nem mer nagyon lépniés otthagyni a barátját.Ez volt az oka amiért kérdeztem,hogy szerelmes-e a barátjába.Befolyásolhatja a dolgokat
2010. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem, Ő ezt csak azért csinálja, hogy felhívja magára a figyelmet. Amikor beszél erről, olyan, mintha nem is érezné a dolgok súlyát. Ő erre úgy tekint, mint divatos cselekvésre, én pedig mindent komolyan gondolok, amit mondok vagy teszek, de nem úgy, hogy mindenki tudjon a gondolataimról. Nem könnyű ez, annyira imádom és fáj, hogy arra késztet, lépjek, de aztán meghátrál.
2010. aug. 22. 22:58
 15/30 anonim ***** válasza:
Esetleg küldj egy e-mailt privátba.Mert most mennem kéne.És ott válaszolok holnap.
2010. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, szerelmes. De nála sosem lehet tudni, elég fura ember. 17 éves.
2010. aug. 22. 23:01
 17/30 anonim ***** válasza:
Szerinted,képes volna veled komolyabban együtt lenni? Úgy értem párkapcsolatba.Mert ha csak egy "játéknak" fogja fel,és nem erzi a szavak súlyát magyarázd el neki,hogy mi mit jelent számodra.Úgymond fejtsd ki.Talán megérti,és megérti mit beszél neked.Ha pedig álitani fogja,hogy úgy gondolja ő is 100%-ig,érzi a súlyát.Kérdezd meg,hogy akkor szeretne-e valamit tőled komolyabb téren.
2010. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Fuh iylen csajok is vannak...Nem tudtam...Hát nem tudom.Ha akarsz írj e-mailt de már tényleg mennem kell.
2010. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

ennek nincs köze ahhoz, hogy ki hetero és ki nem

beleszerethetsz te egy full leszbikus lányba is, ha az nem viszonozza, akkor kész

2010. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, mert akit én szeretek, az nem gondolja komolyan ezt a lány-lány dolgot, poénnak veszi. Van 1-2 leszbikus, aki próbálkozik nálam, de nekem ők nem kellenek, pedig mennyivel egyszerűbb lenne.
2010. aug. 22. 23:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!