Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lakótársaim leszbikusok?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne a véleményetek. Szóval most elkezdődött az egyetem, 3 csajjal lakom együtt. A háromból kettő tök furán viselkedik egymással, mindig ölelgetik egymást, meg a bunkó csaj mindig fogdossa a másikat. Meg mentem haza egyik nap és le volt oltva a villany és a csajos csaj a bunkó csaj ölében ült arccal felé. Ez nem durva? Lány vagyok, de én ilyet akkor sem csinálnék, ha szeretem egy barátnőmet.
2010. okt. 31. 20:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy leszbikusok. De ha azok, akkor mit fogsz csinálni?
2010. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
És miért bunkó neked a bunkó csaj?
2010. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2010. okt. 31. 20:43
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül,de a nőknek is vannak szükségleteik, látszik,hogy még nem voltál nővér szállón.
2010. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés.


Gondolod, hogy ez engem érdkel?:)

2010. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
És ha most megsértettél volna, megkérdeztem volna, hogy csak nem féltékeny vagy-e :D
2010. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nővérszállós válasz nagyon bunkó volt és kikérem magamnak, mert alaptalan is.


Kérdező! Ennyiből nem lehet megállapítani, hogy leszbikusok-e, nem kizárt, de az is lehet, hogy csak hülyéskednek. Miért nem kérdezel rá? Ha leszbik akkor számítanak rá, hogy ígyis úgyis rájössz, ha nem akkor meg azt mondod csak vicceltél.

2010. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21.14 nálunk nem ritka ,és ez nem bunkóság
2010. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Dicsak egy nővér a szállóról!


Egyébként kedves kérdező, ez alapján akár mormonok is lehetnek. Ebből a pár sor elég elfogult véleményből ember legyen a talpán, aki megmondja a frankót. Figyeld őket továbbra is, aztán majd úgyis kiderül. Egyébként meg miért nem kérdezel rá a csajos csajnál?

2010. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért számít, hogy ők mit csinálnak, meg hogy leszbikusok-e? Lehet, hogy csak épp hülyéskedtek.

Pl én egyik barátnőmnél aludtam már úgy ott a koliban, hogy az egy személyes ágyon ketten aludtunk és pl engem egyáltalán nem érdekelt, h mit gondol a szobatársa (de valószínűleg amúgyis megvan a vélemény), pedig nem vagyok leszbikus.

Most pedig egy nagyon vallásos lánnyal lakom együtt, és ő pl mindig kimegy a szobából és a fürdőben öltözik át, én meg simán előtte, de egyikünket se zavar, h a másiknak milyen fura szokásai vannak...

2010. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!