Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lakótársaim leszbikusok?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne a véleményetek. Szóval most elkezdődött az egyetem, 3 csajjal lakom együtt. A háromból kettő tök furán viselkedik egymással, mindig ölelgetik egymást, meg a bunkó csaj mindig fogdossa a másikat. Meg mentem haza egyik nap és le volt oltva a villany és a csajos csaj a bunkó csaj ölében ült arccal felé. Ez nem durva? Lány vagyok, de én ilyet akkor sem csinálnék, ha szeretem egy barátnőmet.
2010. okt. 31. 20:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hát te nem vagy normális b@zdmeg.Ennyíből nem kell ilyet feltételezni!ha rajta kapod őket hogy smárolnak vagy egyebet csinálnak majd akkor...
2010. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
De nem arról van szó, hogy egy ágyon alszanak, mert úgy jön ki, vagy átöltöznek egymás előtt. Milyen az, hogy az egyik csaj félhomályban a másik ölében ül, a másik csaj szája a nyakán és megijedtek, mikor felkapcsoltam a villanyt? Na mindegy, még én vagyok a bunkó.
2010. okt. 31. 21:37
 13/23 A kérdező kommentje:

Hát te nem vagy normális b@zdmeg


Téged meg honnan szalasztottak, te kőbunkó?

2010. okt. 31. 21:38
 14/23 anonim ***** válasza:

Ja hogy a szája a nyakán volt?

Figyelj, ha kellemetlenül érzed magad velük költözz el. Márpedig feltételezem nem a szobájukba nyitottál be és azt is feltételezem, hogy nem örömmel mész vissza az albérletbe. Az egyetemvárosok tele vannak albérlettel és rengetegen keresnek most albérlőtársakat is.

2010. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Még én vagyok a bunkó??ha oda bírtad volna írni h a csaj szája a másik nyakán volt akkor lett volna valami indok is a feltéltelezésedre,vagy ha legalább részletesen leírtad volna a dolgokat,ha én vagyok a bunkó akkor te egy h*lye p*csa vagy!!én legalább kimondom a dolgokat és nem a tények felét írom le.
2010. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Hogy mersz te velem így beszélni? Hülye barom, tanultál volna valami illemet, bár szép környezetben nőhettél fel, ha ennyire tahó vagy.
2010. okt. 31. 21:58
 17/23 anonim ***** válasza:
Én hogy merek igy beszélni veled??ne álljon már neked feljebb!én nem tanultam illemet?nézzél tükörbe utánna rinyáljál itt,neked nincs annyí eszed hogy megkülönböztess egy heterot és egy leszbikust!
2010. okt. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:29


Én neki adok igazat:)

Felteszel ide egy információs hiányos szemetet ráadásul másokat kezdesz ócsárolni! Választ kapsz vagy eseleg kérdéseket a kérdéseddel kapcsolatban, de neked ez nem jó, mert nem egyezzik az ostoba kis nézeteddel!

Figyelj bunkónak nem csak szavakkal lehet lenni:S

Ha nem tetszik valami a csajokkal kapcsolatban vagy megszokod őket vagy lelépsz. De inkább beszéld meg velük, mielőtt ítélkezel tök fölöslegesen... Egyébként sincs semmi közöd hozzá!


Na de, ha szertnéd, leszbik:)

Most örülsz??? Elhiszed? Hiszel nekem??

Ne tedd! Mert nem gondoltam komolyan.


De még egy leszbi is vonzóbb lehet, mint egy szemét liba.

2010. okt. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Én kezdtem ócsárolni? Senkinek nem írtam olyat, hogy "te nem vagy normális b@zdmeg", de én kaptam ilyet, nehogy már hagyjam magam.
2010. nov. 1. 10:36
 20/23 anonim ***** válasza:

Én nem értem miért baj az, ha esetleg leszbik. Miért zavar ez téged?

Jó, ha az egyik a másik nyakát csókolgatta, akkor esélyes. De naés. Ők kérdezgettek a te magánéletedről? mondták, hogy nem vihetsz fel pasit?

Vagy nem értem mi a bajod ezzel? Az, hogy nem mondták el? Miért, kellett volna? Ez az ő magánéletük.

2010. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!