Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lakótársaim leszbikusok?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne a véleményetek. Szóval most elkezdődött az egyetem, 3 csajjal lakom együtt. A háromból kettő tök furán viselkedik egymással, mindig ölelgetik egymást, meg a bunkó csaj mindig fogdossa a másikat. Meg mentem haza egyik nap és le volt oltva a villany és a csajos csaj a bunkó csaj ölében ült arccal felé. Ez nem durva? Lány vagyok, de én ilyet akkor sem csinálnék, ha szeretem egy barátnőmet.
2010. okt. 31. 20:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Magánélet???

A kérdező nem hiszem hogy a szobájukba nyitott be, és ha ő is látja, akkor már nem magánélet.

2010. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Szia szerintem azok nekem is voltak ilyen lakótársaim egyszer és is benyitottam és ott ültek az ágyon fehérneműbe a csaj az egyik csaj ölébe kimentem vmijér amikor visszamnetem akkor ott csókolóztak. Meg azér ok hogy egymás ölébe ülnek de már asse anyira de azt hogy ezt mind sötétben csinálják. De este lehet hogy benujnak egymás mellé vagy a takaró alatt csinálják figyeld meg hogy este mit csinálnak.
2012. máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem te egy tipikus hisztis liba vagy, aki húzza másokra az orrát, ha egy pici hibát is talál benne.

Rohadtul nem vagy elfogadó. A másik meg, hogy minek foglalkozol avval, hogy leszbikusok vagy sem? Mert közöd nem sok van hozzá. Ha meg érdekel, állj oda eléjük és talán kérdezd meg. Itt elég nagy a szád. Ja, és... Talán még a végén bevesznek, és lesz egy jó napod. Ha hagyod magad... :)


Lepontozhatsz, nem izgat.

2012. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!