Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikusok, hogy hódítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, hogy hódítanátok meg egy hetero lányt?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy osztályba járunk, nagyon tetszik. Az jön le róla, hogy nincsenek ilyen hajlamai, de nem tudom biztosan. Azt tudom, hogy ő tudja rólam ezeket a dolgokat és nincsenek ezzel kapcsolatban negatív érzései. Nem vagyunk barátok, de jóban vagyunk. Szerintetek mit tegyek?

17L


2011. jan. 8. 20:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Majd ha randizol velem, elmondom. ;)
2011. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%
Próbáld ki inkább férfival. :P
2011. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Kérdésre válaszolj.
2011. jan. 8. 20:59
 4/24 anonim ***** válasza:
Vidd el bulizni.
2011. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

na vajon mit tehetnél???

mond meg neki

ha nemet mond nem veszitetél semmit

én nem vágom hogy tik hogy vagytok képesek ilyeneken orákat gondolkozni: mondjam meg vagy nem?

mást nem nagyon tehetnél, vagy te mire a fenére gondoltál ?

2011. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
ő nem nagyon szokott bulizni
2011. jan. 8. 21:07
 7/24 A kérdező kommentje:
mi az, hogy nem veszítenék semmit? még 1,5 évig egy osztályba járunk, nem akarom, hogy szétkürtölje és rólam beszéljenek
2011. jan. 8. 21:08
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
próbáld ki hogy hogy reagál arra hogy hozzáérsz.elhúzódik e vagy nem.van nekem is egy ilyen osztálytársam,de hiába nincsen bajom magával azzal hogy leszbi,de nem birom elviselni amikor a melleimet bámulja vagy valami olyat csinál.
2011. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Melegként azt mondom, ha hetero, hagyd békén, legyetek max. barátok.
2011. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%
Én meg heteroként mondom ugyanezt. Van belőletek épp elég és ha nem szeretitek az utálkozást a kiközösítést, meg a köpködést, kopjatok le a heterókról
2011. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!