Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikusok, hogy hódítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, hogy hódítanátok meg egy hetero lányt?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy osztályba járunk, nagyon tetszik. Az jön le róla, hogy nincsenek ilyen hajlamai, de nem tudom biztosan. Azt tudom, hogy ő tudja rólam ezeket a dolgokat és nincsenek ezzel kapcsolatban negatív érzései. Nem vagyunk barátok, de jóban vagyunk. Szerintetek mit tegyek?

17L


2011. jan. 8. 20:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
21%
Pont ilyen szituk miatt bírom nőként jobban elfogadni a meleg fiúkat, mint a leszbi csajokat.
2011. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszenek azok, akikről nem tudom biztosan, hogy van hajlamuk erre, erről a csajról meg csak feltételezem, hogy hetero, mert nem tudom biztosan, hogy mutat-e érdeklődést a dolog iránt. Rólam meg nem gondolják az emberek, mert nagyon lányos vagyok és szeretnek a fiúk:)
2011. jan. 9. 21:51
 13/24 anonim ***** válasza:
ha hetero akkor esélytelen.
2011. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
21%
Esélytelen. Ne vedd magadra, de a melegséget mindörökké degenerációnak, elferdülésnek fogom tartani. Hagyd békén a "normálisokat".
2011. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
82%

Meleg lányként mondom, hogy ha vélekedésed szerint heteró, nincsen semmi apró jel, még véletlenül se arra, hogy legalább biszex, akkor jobb, ha megállsz a barátságnál. Megkíméled magad is, őt is némi szívfacsarodástól.

Az nem fog segíteni rajtad, ha időlegesen kíváncsi, milyen egy lánnyal - aztán végül, ahogy annak a heteró rendje, összejön egy fiúval, mégis. :)

Ha annyira ragaszkodsz hozzá, szervezzetek programokat, baráti alapon és egyszer kérdezd meg, nyíltan és egyszerűen, de nem túllihegve, hogy lányokkal hogy áll. De készülj fel arra is, hogy jó eséllyel NEM a válasza.


Tudom, nehéz - én is voltam így, de c'est la vie. Leszbikusként nem hódítanék, nem hódítok meg heteró lányt. Legfeljebb az elején csekkolom, van-e rá hajlama, pár egyszerű, őszinte kérdéssel - ha nincs, hagyom barátnak.

Ha budapesti vagy, gyere/menj inkább nőknek, lányoknak kitalált bulikra (Chicken Exit, Ösztrosokk), Labrisz-szervezte filmvetítős estékre, Pikk Dáma kártyaestre, stb. CE-n a te korosztályod eléggé jelen van... Próba szerencse. Jóval kisebb az esélyed pofára esni, na.

Ha vidéki vagy, lehet, hogy a közeledben van valami szórakozóhely, klub, baráti társaság - próbáld ott. Az BIZTOS. :)


19/L

2011. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ilyen sok a leszbi, hogy meg lehet tölteni velük klubbokat? Ott vannak fiúk is?

A leszbiknél is szokott wcben szex lenni, mint a többi szórakozóhelyen?

2011. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Vannak bulik, amik csak nőknek szólnak, ott a kidobóember, a személyzet és a DJ lehet srácból. Vannak olyanok is, amik lányokkal együtt érkező fiúhaverokat is beengednek.

Azt, hogy van-e WC-ben szex, saját tapasztalatból nem tudom - nem próbáltam még, és nem is akarom. Bizonyára van, ha valaki durva alkoholmámoros állapotban szórakozik. :/

Egyébként az említett két bulin kívül másról nem tudok - azért ezeknek is úgy van közönsége, hogy nem heti rendszerességgel, hanem ritkábban tartják őket, és így az egész országból össze tudnak gyűlni azok, akiket ez érdekel.

2011. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek tiszteletben kéne hagyni a nemi identitását és nem erőltetni. Ha ő tudja rólad, hogy leszbikus vagy és bejössz neki, akkor úgyis lépni fog.
2011. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
lol ne tedd lezbivé.. hadd szaporodjon már-.-"keressél lezbit..
2011. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem szokjál rá inkább te is a kolbászra... Te is biztos csak egy divat leszbi vagy... "azért mert nem ért meg senki, attól még nem vagy művész" esetedben leszbi... Szerintem aberrált idióták vagytok akiket ki kéne végezni és a legtöbbötök ronda mint állat...
2011. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!