Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tik hogyan hódítanátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tik hogyan hódítanátok meg egy ilyen lyányt?

Figyelt kérdés

Van egy lyány, és nekem nagyon megtetszett a múltkor, amikor kint vótunk a falunapon. Szép lyány. Szőke, kék szemű, 17-18 körül lehet, nem tudom pontosan. Csak nemrég költözött a faluba az édösanyjával. De kedvesnek tűnik, tegnap is láttam a piacon, és nagyon jólelkű lyány, sokat segít otthon, ez látszik is rajta, nagyon dolgos, rendes.

Hogy hódíthatnám meg? Hogyan kezdjek vele beszélgetni?


20/F


2011. aug. 17. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Lol ihletet kaptál egy előző Tik-es kérdéstől, h te is írjá egy illyenyt?
2011. aug. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyen előző kérdés? Most írtam ide először.
2011. aug. 17. 08:29
 3/10 anonim válasza:
Falusi vagy ??? Tanulj meg először helyesen írni, aztán hódítsd meg lányt.
2011. aug. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szolnokon lakok. De az nem mindegy? Mit számít, hogy ki vagyok?
2011. aug. 17. 08:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és kezdj el vele beszélgetni. Legyél udvarias, kérdezgesd egy kicsit hogy mit szeret csinálni és ennyi.Ne csapj le rá rögvest, csak szépen lassan közelítsd.
2011. aug. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hídd el egyször disznajvágásra hozzátok, vagy menj át hozzájuk, hogy szívest örömest kiganéjznád a lovakat, stb. :D
2011. aug. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu. A vidékies kifejezés, vagy szó csak a beszédben jelenik meg, az írásban nem. Őt is ugyanúgy tanították írni , mint egyéb más magyar iskolában.
2011. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
08:42-es válaszadónak nagyon köszönöm a válaszát! :)
2011. aug. 17. 08:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Híjd meg kokas vágásra a lyányt, segíjjen néked és akkó maj' össze tudtok gyünni.
2011. aug. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért ne fikázzuk a vidékieket kérem szépen!
2011. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!