Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódítanátok el egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítanátok el egy 16 éves rocker fiút?

Figyelt kérdés
Mnden este MSN-en megbeszélünk szó szerint MINDENt és már sokszor mondta, h rég nem olyan jó a kapcsolata a barátnőjével... Úgy érzem sokat jelentek számára. Segítsetek légyszi
2010. jan. 31. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Csapolt sörrel=D
2010. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Pic sánrúgnám bakancsal és megdícsérném milyen szép zsíros a haja és hogy milyen sok kannást megtud inni.
2010. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
nekem csak a 17 éves rokker fiúk tetszenek de azok is csak akkor ha wowoznak
2010. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jajj előzök hagyjátok már abba.Rockerek között is van igénytelen meg igényes..Annyira nem birom az ilyen f.asz embereket!A válasz:Ne mutasd neki magad ribancosnak!
2010. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Van barátnője,de Veled flörtöl,és Neked panaszkodik Róla.Én a helyedben letennék asrácról,de sürgősen.Ha összejönnél vele,akkor nyilván Veled is ezt csinálna a hátad mögött.Tényleg ezt akarod?Szerintem kár nyomulnod,vagy bármit is erőltetned,beszélgess Vele,oszt ennyi.
2010. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek el egy koncertre ketten, tökéletes lesz;)

21F egy másik rocker

2010. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
S barátnőjével mi lesz?Annak mit mond asrác?Bocsi,de mással megyek rockkoncertre/kocsmázni???
2010. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ehehe.a rockereket elég könnyű el hódítani.az enyém is az (mármint a párom) s sokkal érzékenyebb,mint én.ja,a sörözés az jó ötlet.:D
2010. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem kell sülve főve együtt lenni, koncertre járni se kötelező csak a bnőddel
2010. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát megbizhatatlan..

H ha a bnöje háta mögött veled 'van'...akkor igen, veled is ezt fogja tenni..-.-

2010. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!