Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódítanátok el egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítanátok el egy 16 éves rocker fiút?

Figyelt kérdés
Mnden este MSN-en megbeszélünk szó szerint MINDENt és már sokszor mondta, h rég nem olyan jó a kapcsolata a barátnőjével... Úgy érzem sokat jelentek számára. Segítsetek légyszi
2010. jan. 31. 19:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
Egy szar kapcsolatból nem nehéz elhódítani a másikat szal azért mert rocker még lehet hűséges.
2010. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :D a gitáros nagyon tetszik ( am igenis sok igényes rockert ismerek (pl.: én) és a bizalom nagyon rég kölcsönös)
2010. jan. 31. 20:12
 13/18 anonim ***** válasza:
Jajejó!Énis Rocker vagyoK!:D
2010. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

,,Egy szar kapcsolatból nem nehéz elhódítani a másikat."

Viszont nem is egy nagy dicsőség.Tudod,sok méznek ecet az alja...

2010. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Elárulom, anno hogy hódítottam el. Odamentem, és csak annyit mondtam: "Szia, szép a bakancsod". És az enyém volt a szíve... de összetörtem mert egy kiállhatatlan barom volt. De a bakancsa tényleg rohadtul tetszett:)
2010. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Aha szal te így nézed a kapcsolatokat, hogy dicsőség e meghódítani, hát szép mi ez valamilyen verseny ez nálad, ahol a végén mint egy kupát magkapod a párod nah szép gratulálok:)
2010. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor most úgy mondom,hogy értsd!Nem,nem dicsőség,mert egy könnyen elcsábítható embert szerzel meg,ráadásul nem becsületes úton.Mondhatni,elég gerinctelen húzás.Esetleg megvárhatnád,míg szabad lesz.(Szóval szerintem nem egy becsülendő dolog.Mondjuk ízlés kérdése.)
2010. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lábszáron rúgnám!az bejön a rockereknek nem?:P
2010. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!