Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikusok, hogy hódítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, hogy hódítanátok meg egy hetero lányt?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy osztályba járunk, nagyon tetszik. Az jön le róla, hogy nincsenek ilyen hajlamai, de nem tudom biztosan. Azt tudom, hogy ő tudja rólam ezeket a dolgokat és nincsenek ezzel kapcsolatban negatív érzései. Nem vagyunk barátok, de jóban vagyunk. Szerintetek mit tegyek?

17L


2011. jan. 8. 20:50
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
haha, senki szerint nem vagyok ronda.
2011. jan. 11. 22:21
 22/24 anonim ***** válasza:
76%
Ez az utolsó kemény egy náci arc. Amúgy eddig én se láttam szép leszbit, akiket láttam tüsi hajú mogorva lányfélék voltak.
2011. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Hát, én hosszú hajú, vékony lány vagyok, akiben egy csepp fiússág nincs, és pl. a lány mindig dicsér, hogy nagyon szép vagyok, de ezt mondhatja csak szimpla kedvességből is...nem tudom, hogy hetero-e, mivel nem tudom róla biztosan, hogy hajlik a dolog felé, ezért heteronak mondom.
2011. jan. 12. 18:22
 24/24 anonim válasza:

Sokáig csak a heteró lányok tetszettek, miután nem volt a környezetemben egy szál leszbikus sem. Meg ugye az ember még fiatal volt, gondolkodás nélkül beleszerettem a lányokba.:D De két tippem van, az egyiknél mérlegelni kell, hogy egy kis kalandért megéri-e, ugye osztálytárs így kellemetlen, ha kiderül. Szóval ha nem túl elutasító a dologgal szemben, akkor eléggé alkoholos állapotban, nyugodtan meg lehet őt kérdezni, poénból. "Kipróbálta e lánnyal." Nekem volt olyan heteró csajszi, aki előttem magyarázkodott, hogy emiatt ne nézzem leszbinek tényleg nem az, de már smárolt lánnyal. Jajj mondom semmi baj, elhiszem. Esetleg velem is megtehetné. Szóval szitu adja. De csak nagyon lassan, vagyis, hogy ne legyen kellemetlen a másik félnek, ezt mindig szem előtt kell tartani. Ha az ember ügyes, és nem néz ki (elnézést h így használom)" leszbikusnak" akkor könnyebb.

Sok-sok heteró lány belemegy ebbe, főleg ha megismernek, és jó fej vagy, lehet, hogy nem is nagy erőfeszítés. De ügyesen fel kell mérni a terepet, hogy senkinek ne legyen kellemetlen. Megszámlálhatatlan heteró lány ment már bele ilyen kalandba.

Különben volt egy érdekes esetem egy lánnyal, ő heteró, és gimiben szerelmes voltam belé, hülyeség volt, semmi sem történt köztünk, teltek az évek és legjobb barátok lettünk. És a késöbb (3-4 év múlva) úgy megszerettük egymást, hogy a végén belement volna, hogy járjunk. Pedig előtte taszította a dolog egy kicsit, meg más lánnyal se nagyon tudná elképzelni. Szóval lefekvés meg ilyen lett a vége, de én akkor meg beleszerettem egy másik csodálatos nőbe. De nem is baj, legalább a barátság megmaradt. Előbb utóbb meg otthagyott volna egy pasiért, ez a heteró nők sajátossága, úgyértve ezért heterók.


20/L és én sem vagyok ronda, nem tudom melyik válaszoló írta, h a leszbik csúnyák, rólam senki nem akarja elhinni, hogy az vagyok, túl nőcis, stb vagyok, meg imádok a rucikat,hajápolás, maikűr, szoli, kozmetikus, szoli, sport.. ilyenek.Sztem sokan vagyunk "ilyenek", csak ugye rajtunk senki nem látja. Meg nem fogom senkinek az orrára kötni, hogy kivel vagyok, kivétel az illetékeseket :D

De én is azt javaslom, hogy válaszd a könnyebb utat,menj el bulizni főleg, ha Pesti vagy. A Chicken Exitet pedig csak ajánlani tudom. Akár fogsz pár heteró barátot, barátnőt és lemész velük, ez nem olyan rájuk nyomulós hely. :D

2011. jan. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!