Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Leszbikusok válaszát is várom!

Figyelt kérdés
Biszex 30-as nő vagyok. Van egy tartós párkapcsolatom egy tehetősebb pasival, mellette van egy leszbi szeretőm. A pasi megkérte a kezem, és most nem tudom, hogy mit is csináljak. A pasim nem tud a leszbikus szerelmemről. Mit csináljak? vicceskedők, bunkók kíméljenek. Nem fail!
2010. aug. 21. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

kit szeretsz jobban?

a szeretőd is viszont szeret?

2010. aug. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

első vagyok..

mivel megcsalod a mostani párod..inkább válaszd a szeretőd...vagy hagyd mindkettőt és keress egy harmadikat.

2010. aug. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nehéz helyzet..

ha a szívedre hallgatsz,akkor a barátnődet fogod választani és itt magyarországon sok mindenki el fog itélni..

ha a pasihoz hozzámész,akkor jólétben fogsz élni,senki nem fog elitélni,és megmaradhat a szeretőd..

én az utóbbit választanám.

Nem bírnám ki,hogy elítéljenek és még a kapcsolat is tönkremenjen.

18/l

2010. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez nem egyszerű. Mindkettőt szeretem, de másért. A pasimat, mert erős és okos és biztonságot nyújt. Mellette békés, boldog életem lehetne, elfogadott társadalmilag is. A leszbi párommal az élet mindig viharos, ő eléggé hangulatember. De épp ezért nagyon szenvedélyes is. Azonban ketten nem tudnánk az életünket finanszírozni, és a családom, a társadalom is nehezen fogadná el. Az meg engem borít ki :/ nem tudom mit tegyek. Nagyon megbántanám őt, ha nem mellette döntenék, elveszteni nem akarom.
2010. aug. 21. 10:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Menyj hozzá a pasihoz és tartsd meg a szeretőd. Én ezt csinálnám:)
2010. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Élj úgy mint eddig csak gyűrűvel a kezeden.
2010. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!Kedves kérdező ha a leszbikus szerelmed hangulata elég viharos csak nehogy az legyen hogy a pasidat választod és majd jól bekavarjon,egyébként is gondolj bele abba helyzetbe hogy ki nélkül nem tudnál élni,választod a pasidat és a csajszi nélkül nem tudsz élni,hoztál egy rossz döntést...ha a csajt választod és késöbb rájössz h. te inkább férfi mellett képzelnéd el a jövődet,akkor lehet hogy már nem lesz visszaút,nehéz kérdés...Az mellett dönts akit a legjobban szeretsz,ne olyan érvek miatt válaszd a másikat mit pl:a pasi tehetős,ez miatt ne legyen ő előnyben,a csajszival kapcs. meg ha szereted ne foglalkozz azzal hogy kinek milyen előítélete lenne.Dönts az érzelmeid alapján!!Sok sikert!!:D

18/L

2010. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyanazt tudom ajánlani mint az utolsó!

Sok sikert!

22/L

2010. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal.

Ne törődj mások véleményével és ne is a pénz után menj! Ez egy elég komoly és egy életre szóló döntés. Persze el is lehet válni, de ha alapból úgy kezded a házasságod, hogy ha nem jön be majd elválsz...

Véleményem szerint, még ne menj hozzá! Amíg nem érzed teljesen biztosnak, hogy ezt akarod (minden kétely nélkül) addig semmiféleképpen nem jó ötlet! Mond meg neki, hogy szereted, de te szeretnél még várni vele, a lánnyal meg beszéld meg, hogy mit érzel, és miért gondolkoztál el az ajánlaton, és találjátok ki együtt, hogy mi lenne a legjobb. Szerintem. De én biztos nem mennék hozzá, ha ennyire kételkedek és már most szeretőt tartok... nem hiszem, hogy egy jó házasság így indul.

Agyalj még ezen, és hallgass a a szívedre! ;)

Sok sikert!

2010. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10.27-es vagyok:D Érdekelne kedves kérdező eddig mire jutottál??:D
2010. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!