Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, szakítsak vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szakítsak vele? Nekem nem ő kell, hanem a kapcsolat.

Figyelt kérdés

A barátommal 9 hónapja vagyok együtt, azt hiszem ő tényleg szerelmes belém de nekem csak egy kapcsolat kell és nem ő, nem a személyét szeretem, hanem a kapcsolat hiányzik.

Mit tegyek, mert úgy érzem, ha nincs mellettem megbolondulok, vagy mégis lehet, hogy őt szeretem és ő kell nekem csak nem tudom?

18 éves lány.

Köszönőm a válaszokat.


2010. aug. 20. 10:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%
Lehet a szemüveges srácokhoz vonzódsz, kérd, hogy hordjon szemüveget. Nekem ez megoldotta a hasonló problémámat.
2010. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy te egy kicsit egoista?

Hát ennek a fiúnak vannak érzelmei, szeret téged, te meg csak azért "tartod", mert a kapcsolat kell. Miért kell hazudni az érzelmeket? Egy kapcsolatban két emberről beszélünk, akik szeretik egymást, ragaszkodnak egymáshoz, közös programokat szerveznek...együtt járnak. Én nem ámítanám a helyedben, mert úgy tűnik, hogy fiúként nem akarsz tőle komoly kapcsolatot, csak használod, mert neked ez kell. Én elengedném, mert nálad csak jobbat találhat. Te még nem vagy érett egy fiú-lány kapcsolatra, ha így gondolkodsz. Keress igazi barátokat, akikre bármikor számíthatsz, és csak akkor alakíts kapcsolatot, ha szereted a másikat, és nem csak kihasználod.

2010. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%

" Volt olyan, hogy nem beszéltünk egy hétig mert el voltam utazva és nagyon hiányzott az, hogy velem legyen, beszéljen hozzám , megöleljen.""

Szerintem ez szerelem...de mind1

2010. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Krafcsikné Gyöngyi válasza:
Szia!Én értem és tudom miről beszélsz!Én pont így vtam a barátommal nagyon fiatalon ismertem meg és sokáig is tartott de én sem vele akartam lenni hanem az,h vki legyen velem!Neki nagyon jó volt a természete így nehezebb volt a dolog és szint szerelmes volt belém nagyon én meg nem!Én sem tudtam mit tegyek és egyik nap megismerkedtem egy sráccal és jött az a bizonyos érzés,h ő nagy Ő másnap reggel szakítottam a pasimmal és jelenleg a nagy Ő a férjem!Majd jön magától,h mit tegyél!
2010. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azt, hogy szerelmes vagyok, vagy csak a kapcsolat kell nekem. Össze vagyok zavarodva és azért tettem fel a kérdést, hogy tudjam, hogy akkor hagyjam békén, mert tudom, hogy ezt nem érdemli meg.
2010. aug. 20. 11:41
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, mert így becsapod.
2010. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem valamilyen szinten kell, hogy szeresd őt, ahhoz, hogy eltűrd a csókjait és az ölelését... Sőt hiányold azokat.

Én legalábbis, ha nem vonzódom valakihez, akkor nem birom elviselni, ha hozzám ér. És persze legtöbbünk vágyik arra, hogy legyen valaki mellette, de azért mégiscsak olyan valaki legyen mellettünk, aki felvidít, megnyugtat, jó a társaságában, nem?!

Mert ha mindezeket nem adná meg, nem is hiányozna... Márpedig ezeket a személye adja, nem pedig a léte.

2010. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Szerintem gondold vegig a dolgokat, es ha tenyleg csak a kapcsolat akkor inkabb szakits, de meglatod, halgass a szivedre es az megmondja mit tegyel:)

KITARTAS!Fel a fejjel, es meglatod mindenm rendben lesz:)

2010. aug. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!