Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy ne? 6 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? 6 éves kapcsolat.

Figyelt kérdés

Röviden: 22 vagyok, 6 éve járok a párommal, 3 évet laktunk együtt, már nem. Eddig tanultunk, most én elmegyek dolgozni, ő még nem, mert tanul tovább. De én már azt szeretném, hogy lakjon velem és kezdjük a közös életünk.

Én nagyon szeretem, de nem vagyunk "egyformák". Én minidig a közös jövőt fürkészem, ő soha nem mondja, csak azt, hogy ezen ne filózzak, távol van még az...

Ne akarok még gyereket, de szeretnék eljegyzést meg esküvőt, már jó lenne, de eljegyezni csak úgy jutott eszébe, hogy mondtam neki, nem akar-é véletlenül.

Szeretem, jó az ágyban, tudom nem elsődleges, de fontos azért, de nem elég figyelmes, úgy érzem. Emellett nem kel fel, csak nagy nehezen, semmiért nem fáj a feje.

Ellenben velem. Mondjuk más a családi helyzetünk is, de akkor is zavar.

Szerintetek megéri felrúgni egy ilyen hosszú kapcsolatot? Vagy ne legyek forrófejű ,mert ő is másképp áll majd az élethez, ha végez a sulival?

Egyébként ő nekem az első, mindenben!


2009. júl. 13. 20:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
"ő nekem az első mindenben" Istenem! Az emberek mindig hitegetik magukat, közben csupa kifogásból áll az életük. Basszál el még 6 évet a fiatalságodból, hátha "másképp áll majd az élethez, ha végez a sulival"! Csak szólok, hogy az igazi problémák a suli után jönnek és egyáltalán mit számít, hogy hány éves a kapcsolat, ha szar? 22 évesen lehetne már annyi eszed, hogy tud mikor kell váltani!
2009. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Hat valamifele modom apro jelekkel utalj ra hogy te talan sokkal komolyabban gondolod vele es ha nem kapsz biztato visszajelzeseket akkor ez igy hosszu tavon nem vezet jora, ha szeret es tenyleg veled akar elni kesobb is akkor kicsit bztos valtoztat majd a viselkedesen...kicsit vegyel vissza es legy picit tavolsagtartobb vele, hatha eszreveszi magat..
2009. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

A hangnem kicsit irritáló volt, így erre nem fogok reagálni!

Aki segíteni szeretne vagy van normális hangnemben megfogalmazott véleménye, arra továbbra is kíváncsi vagyok!

És megköszönöm!

Nem és kor jöhetne!

2009. júl. 13. 20:51
 4/22 A kérdező kommentje:

A távolságtartás jó ötlet!

Amúgy tudja, hogy mi a véleményem minderről, de türelmet kér, mert még nem tudja megadni amit szeretnék!

Azt mondja, ha végre végez jobba életünk lehet, de ehhez áldozatra van szükség...

2009. júl. 13. 20:53
 5/22 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd ott.

vagy megvárod míg a sulin talál 1 másik csajt.

volt ismerősőm 8éves kapcsolatot rugott fel, vagyis bukott le a kedves úr.

hiábra kérdezte tőle a csaj hogy van vlkije...

szóval te tudod.

2009. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Miért mit szeretnél? Hogy "egyformák" legyetek?
2009. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
Szia, szerintem ha továbbra is így megy a kapcsolatotok akkor hagyd el,tudom könnyű mondani nehéz megtenni,de hány évet akarsz még így elpazarolni? Az ember mindig azt hiszi na majd jobb lesz,aztán semmi sem fog változni csak már idösebb leszel. Addig lépj amíg fiatal vagy, már hat éve vagytok együtt és a hat év alatt ő még semmi közöset nem tervezett veled!Ezen egy kicsit gondolkodj el nehogy te húzd a rövidebbet a férfiaknak nagyon kényelmes is tud lenni egy kapcsolat. Ő neked az első mindenben és te neki?
2009. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
Szia! Én azt mondom ne szakíts vele. Mégpedig azért, mert írtad, hogy 22 éves vagy. Nem tudom a párod hány éves, ha 30 körüli, akkor vedd tárgytalannak amit írtam. A férfiak megfutamodnak a kötelezettségektől, így amíg nem vagy a menyasszonya, felesége, élettársa, addig lát egy kiutat. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem akar veled lenni, a kettő nem függ össze. Elhiszem, hogy neked már rossz, mert közös élet elé szeretnél nézni, valószínűleg ő is, csak még korainak tartja. Hidd el szerintem ha nem iskolások körében lesz, ahol még szinte senkinek sincs komolyabb kapcsolata, akkor változik a dolog. Elkerül ténylegesen felnőtt emberek közé, akiknek már családjuk van, és benne is felébred a családalapítási ösztön :):) Szerintem megéri várni :) Reméltem tudtam segíteni!
2009. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező! Rendhagyó módon most nem szeretnék ítéletet mondani, mert a saját helyzetedet csak te ismerheted pontosan. Remélem, tudsz angolul, mert egy dalszöveget küldök be, ami egy az egyben visszaadja, amit gondolok a helyzetről.


Dark Tranquillity:

Therein


gentle storm / thundering silence

inferior force / uncontrolled calm

vital unlife / logic/chaos/logic


the tone of which his birth ascend

the beat that of a heart descend

repeating in the infinite

an insight made it clear

order stormed the surface

where chaos set the norm

had there always been balance?

...surely not

therein lies the beauty


it was solid

yet everchanging

it was different

yet the same

so I starve myself for energy


the song around his soul will bend

the notes that in this hole will melt

crawl out of science

a dreamland if you dear

disorder clawed the boundaries


we're ordered to stand clear

was it always different

...never the same?

therein lies the beauty


as there were no witnesses

there was nothing to be told

as nothing could be grasped

the story could unfold

superimposed on the elements of anger

/ fear / anxiety / hate / despair / remorse


so break from all that fear hold fast

exposed now turn to all you lack

let echoes be the answers

return from all the screams

wordless now the last attack

so silent it hurts to listen

was it always solid

...to never change?

therein lies the beauty

2009. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%
Egy 6 éves kapcsolat felelősségét könnyű másra áthárítani, de felelőtlenség, te életed, te kapcsolatod, te döntésed.
2009. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!