Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, szakítsak vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szakítsak vele? Nekem nem ő kell, hanem a kapcsolat.

Figyelt kérdés

A barátommal 9 hónapja vagyok együtt, azt hiszem ő tényleg szerelmes belém de nekem csak egy kapcsolat kell és nem ő, nem a személyét szeretem, hanem a kapcsolat hiányzik.

Mit tegyek, mert úgy érzem, ha nincs mellettem megbolondulok, vagy mégis lehet, hogy őt szeretem és ő kell nekem csak nem tudom?

18 éves lány.

Köszönőm a válaszokat.


2010. aug. 20. 10:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig ne akarj kapcsolatot amég nem tudod kit szeretsz!! :) Nehéz
2010. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
A srác szemüveges?
2010. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kifejtenéd részletesebben? Sajnos ez nem hangzik túl jól, lehet, hogy kapcsolatfüggő/társfüggő vagy? Miért akarsz mindenáron kapcsolatot? Egyedül úgymond "alacsonyabb rendűnek" érzed magad?
2010. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem szemüveges a srác, de ennek semmi köze a kérdésemhez.
2010. aug. 20. 10:51
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam alacsonyabb rendűnek, csak kell valaki aki megölel és azt mondja szeretlek és reggel felébreszt, este meg szép almokat kíván.


Sokszor gondolkoztam azon, hogy vajon tényleg ő kell nekem, a kapcsolatunkban semmi nagyobb vita nem volt, sosem ordítoztunk egymással. De mindig ez bennem volt, hogy nekem nem is ő kell igazán csak egy kapcsolat.

Kell a szeretet, de nem tudom miért, hisz egy szinte tökéletes családban nőttem fől, ahol mindenem megvolt, a szeretet is.

2010. aug. 20. 10:55
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem számít, kedves kérdezö.


Ha a dolognak azt a részét nézzük, hogy a fiúval szemben ez nem fair dolog, hogy te játszod a szerelmest, közben nem vagy az, akkor azt mondanám, hogy szakíts.


DE!


Nagyon hasonló helyzetben voltam. Tiszteltem, szerettem a fiút, de (már?) nem voltam belé szerelmes, így elhagytam, gondoltam, vele szemben ez nem tisztességes, és talán nekem is jobb lesz hosszútávon.

Nem így történt. Magam alá zuhantam olyan szinten, hogy a több évig tartó pszichiátriai kezelés még mindig tart. (súlyos mentális betegséget diagnosztizáltak. - nem mondom, hogy csak ebböl ered, mert hajlam és stb., de ez volt a kiváltó ok).


Nem ijesztgetni akarlak, egyáltalán. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy miért vagytok együtt. Írd össze. Aztán nézd meg azt, hogy ha jönne egy másik fiú, elhagynád-e a párodat érte, ha baj lenne, te mennyire lennél ott.

Mi az, amit félsz elveszíteni, stb.


Szerintem társfüggöséged van, ha erre rájössz, belátod, akkor pszichológust tanácsolok.

2010. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem gondold át ezt az egészet, mérlegeld. Próbálj vele nem beszélni pár napig. Rendezd a dolgokat.

Ha ellaposodott a kapcsolatotok, és azért érzel ilyet, fel kell dobni, vissza kell hozni a kezdetleges szerelmet :)

Az oké, hogy kb 10 év együttélés után kihűl a szerelem...

de 9hónap után? ott valami nagyobb gáz van akkor...

2010. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, ez függőség, de nem ismerlek, ezért tévedhetek. Ha azért vagy kapcsolatban, mert nem bírod el az egyedülálló létet, akkor érdemes valamit változtatnod. Később hasonló helyzetben elég kiszolgáltatott leszel, ha mondjuk egy másik kapcsolatban vagy, ahol a párod már nem szeret csak kihasznál, és te nem bírsz kilépni belőle, mert félsz az egyedülléttől.

A mostani kapcsolatoddal meg te tudod, mit csinálj. Üdvözöllek a felnőttek között, dönts felelősen a saját életedről, és közben ne feledd, hogy van ott egy másik ember is, aki nem a játékszered.

2010. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy nem beszéltünk egy hétig mert el voltam utazva és nagyon hiányzott az, hogy velem legyen, beszéljen hozzám , megöleljen.
2010. aug. 20. 11:11
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
szerintem először is tedd rendbe a saját gondolataid, érzéseid.. baromi zavaros.. :)
2010. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!