Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hosszu kapcsolat utan....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszu kapcsolat utan. Szakitsak vagy ne szakitsak?

Figyelt kérdés

Hosszu tortenet lenne. De..

1 es fel eve jarunk talan. Ha vele toltom az idomet akkor"jaj de nagyon szerelmes vagyok",ha viszont nem akkor nem gondolok ra es nem hianyzik. A pakliban az is benne van,hogy tetszik egy fiu, viszont nem tudom,hogy most azert erdemes lenne-e feladni a kapcsolatunkat. Mar joideje egyutt vagyunk kulon varosban lakunk igy viszonylag keveset talalkozunk. De felek ha szakitok vele akkor rajovok hogy hibaztam es akkor mar onnan nincs visszaut. Mit tegyek? :(

L


2010. nov. 23. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha már ilyeneken gondolkozol, már az régen rossz szerintem.
2010. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

voltam hasonló helyzetbe:)

életem szerelmét vesztettem el a buta gondolkodásom miatt

4 éve volt...azóta is gondolok rá és néha szomorkodok miatta!

ne akarj hasonló cipőbe járni nagyon rossz dolog!

Attól hogy tetszik valaki neked ne dobd el azt aki szeret téged!Nem biztos hogy a másik fiú megbecsülne,szeretne téged és hűséges lenne hozzád! És az is benne lehet a pakliban hogy neked nem lenne jó vele!

Hidd el nekem nagyon ritka az ha két ember szereti egymást!!!

ez a "ha viszont nem akkor nem gondolok ra es nem hianyzik" azért van mert már egy jó ideje együtt vagytok!

Hidd el ha hetekig nem találkoznátok , sírnál utána hiányozna újra és nem érdekelne téged egy srác sem csak ő!

De a döntés rajtad áll!

2010. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sose az legyen a szemed előtt, hogy hány évig voltatok együtt.


Ha valami nem működik nem megy rosszúl érzed magad benne, kihűlt az egész kapcsolat, szomorkodsz ,hogy lehetne jobb is akkor ott kell hagyni és új életet kezdeni.


Különben a hátralevő életedet is elb@szod kegyetlenül.


Ma már nem számít ha házas az ember, ha gyerekük van , ha 10 éve párkapcsolatban élnek. - Erre nem szabad vonatkoztatni!!!! Ha boldogtalan és szomorú vagy akkor véget kell vetni Sosem késő újrakezdeni!

2010. nov. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2010. nov. 25. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!