Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van velem? (hosszú)

Figyelt kérdés
A barátommal pár hónapja vagyunk együtt,és bár nem az az ,,érzelgős" fajta,szóval nem hangoztatja naponta hogy mennyire szeret,azért érzem,hogy fontos vagyok neki,meg igyekszik is kimutatni szerintem...Viszont az a baj,hogy neki alapból teljesen más nők jönnek be,mint én.Én szőke vagyok,világos bőrű,neki a sötét hajú,mediterrán típusú lányok tetszenek.Én nőiesen öltözök,magassarkú meg ilyenek,neki az ilyen sportosan öltözködő csajok jönnek be,akik lógós farmert,meg edzőcipőt hordanak,meg piercingjeik meg tetkóik vannak (ez mondjuk nem függ össze a sportos öltözettel :D ),tőlem viszont ez távol áll...Meg-bár nem vagyok kövér-az utóbbi időben felszedtem pár fölös kilót sajnos,neki meg az ilyen nagyon vékony lányok tetszenek...Nem értem,hogy akkor miért pont velem van...Nem hiszem ,hogy azért,mert a belsőm nyűgözte le,hiszen mikor elkezdett nyomulni rám,még nem ismert,hogy milyen vagyok...Azért fontos ez nekem,mert párszor előfordult,hogy elmentünk együtt valahová,én felöltöztem tök csinosan,meg szolid smink meg szép frizura,ő meg pl. mikor mutattam egy amúgy elég slamposan öltözött csajt,hogy tetszik a frizurája,közölte hogy meg amúgy is elég jó csaj...Meg még pár hasonló eset.És ezek nagyon rosszul tudnak esni,mert ilyenkor tényleg nem értem,hogy ha neki ennyire más az esete ,mint én,akkor miért velem van együtt...Bocsi hogy ilyen hosszú lett...
2010. aug. 18. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt Tőle kellene megkérdezned, egy-egy ilyen alkalommal, hogy miért veled van, ha más az akit 'jó csajnak' nevez...
2010. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan kérdezd meg kábé így ahogy leírtad. Csak lazán.
2010. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez érdekes! :) De úgyis azt fogja válaszolni,hogy mert téged szeret! És végülis,ha veled van,akkor biztos van benne valami! :)
2010. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Szerelmemet közel két éve láttam meg. Belémhasított egy érzés , hogy meg kell ismernem, meg kell szereznem. Semmit nem tudtam róla, csak annyit, hogy egy iskolába járunk, és egy busszal utazunk. Nem a külsejébe szerettem bele...szerelem volt első kisugárzásra:) Jöhet szembe az utcán bármilyen jó pasi, nem érdekel, mert nekem Ő a minden.Szerintem a pasidnak is te vagy a minden. Nem mindig a külső a legfontosabb. De azért kérdezz rá.
2010. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!