Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baj van velem? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj van velem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szóval 18 éves lány vagyok. Azt hiszem, enyhén fogalmazok, ha azt írom, hogy nincs szerencsém a kapcsolatokkal.

Bár nem is mondhatom, hogy volt akár egy normális kapcsolatom. Aki nekem tetszik, azt nem érdeklem, akinek én tetszem az engem nem érdekel.

Akivel kialakulhatna valami bevallja, hogy még mindig felkavarni az előző barátnője...

Egyszerűen olyan szerencsétlen vagyok ilyen téren, nem tudom, hogy mit tehetnék, már annyira jó lenne valaki..

Mit tehetnék?(tudom így láthatatlanba nehéz) de most annyira kivagyok az utolsó eset miatt...


2011. jan. 20. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Túl magasak az elvárásaid?
2011. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy fiú, aki megbecsül, törődik velem, nem szórakozik, tud helyesen írni, jókat tudunk hülyülni együtt és nem is bűn ronda---na ha ezek nagy elvárások akkor igen, nagyok az elvárásaim...
2011. jan. 20. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne akarj mindenáron egy kapcsolatot, az esetek többségében akkor jön, amikor nem is számít rá az ember, szóval kicsit nyugodj meg, törődj a teendőiddel, a barátaiddal, és hidd el eljön az idő...
2011. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Idáig voltam egyedül, kicsit kezdem azt hinni, hogy apáca sorsom van, csak nem tudok róla...hiányzik vki az életemből, de mindenki csak szórakozik...
2011. jan. 20. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már, semmi probléma nincs veled! Az írásod,fogalmazásod alapján egy teljesen normális,értelmes lánynak tűnsz. Én is egy veled egyidős lány vagyok, nekem már két komolyabb kapcsolatom volt,de nem taglalom milyen volt ez a 2010-es év, sorra kihasználtak, megaláztak... Piszkos rossz volt,és nagyon vastag falat vontam magam köré, egyelőre még senkinek nem sikerült áttörnie..

Na de nem én vagyok a lényeg, hanem Te,vagyis az,hogy várj szépen türelmesen, és el fog jönni,hidd el!!

110%-ig biztos vagyok benne,hogy ott van a világban,aki a tiéd lesz.

Legyél nyitott a dolgokra, ismerkedj,ha jól esik, és biztos hogy be fog ütni.. :)

Tanácsként azt ajánlanám,hogy addig is míg éled az életed, ne agyalj ezen túl sokat,hanem foglald le magad, én pl. néha úgy rápörögtem ezekre a dolgokra,hogy senkinek nem fogok kelleni,stb. hogy lassan totál befordultam..

Aztán rájöttem,hogy ezzel semmit nem érek el,tehát most rákapcsoltam pl. gőzerővel a tanulásra, és találtam magamnak egy új hobbit, így sikerült úgy felhasználni a rengeteg energiám,hogy mire beájulok az ágyamba esténként, már agyalni sincs idő...

Tehát ne add fel, és legyél optimista,hidd el,hogy előbb-utóbb rád talál a szerelem!

Üdv

2011. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyet értek az előttem íróval:-)

Én le sem merem írni, hány éves voltam (huszon sok), amikor az első kapcsolatom megtörtént, és nekem ez egyben az első csókot stb-t is jelentette. Szóval addig nulla volt a szerelmi/szexuális életem, és komolyan azt hittem, hogy aggszűzként halálozom el. Aztán jött egy fiú és fordult a kocka:-)

Egyet értek azzal, hogy foglald el magad, és ne agyalj, hanem élj. Ne görcsölj rá, de maradjon nyitva a lelked, hogy bármikor betoppanhasson valaki.

2011. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Túl válogatós vagy külsőre.
2011. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!