Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baja velem? (Kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja velem? (Kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok.Esti iskolába járok,ahol megismertem egy kedves,aranyos férfit,aki idősebb nálam,de most ez lényegtelen.Jó barátságnak indult,állandóan viccelődött velem,azt mondta szépnek,okosnak tart,szívesen venné ha egyszer öszejönnénk.Azt is mondta hogy ő nem csak a szexre hajt,előbb szeretne jól megismerni és ha én is szeretném akkor utána...na meg ha bármi problémám van csak hívjam,szívesen segít,stb.Szokott szexuális célzásokat tenni,de azt mondta,de vegyem komolyan és sértésnek,mert csak piszkál,semmi komoly.Szépeket mondott,felvitte az önbizalmam.

Órákat beszéltünk telefonon,kiöntöttem neki az érzéseimet,minden oké.Csakhogy.Egy hete teljesen megváltozott.A suliban elkezdett kerülni,nem szól hozzám,viszont más lány osztálytársakkal jól elvan,caak velük akar lenni,én levegő vagyok.Semmi félreérthetőt nem mondtam neki,ráakaszkodni sem akarok,de ez nagyon bánt.Az nem zavar hogy másokkal is beszél,hiszen még jó hogy barátkozik.Viszont fenekestől megváltozott.Sokat csalódtam már a férfiakban,azt hittem,ő más lesz.Gondolom azt mondjátok hogy beszéljek vele erről,de nem merek,mert félek hogy még ennél is elutasítóbb lesz,jobban kerülni fog.Azt tudni kell hogy elég félénk vagyok,szótlan,mert szociális fóbiám van.Ő már épp kezdett kihúzni a gödörből,nyíltabb lettem,de most még rosszabb lett hirtelen.Azt is láttam hogy lenéző tekinteteket küld felém,mint ha idegesítené a zárkózottságom.Igyekszem változni,de nehezen megy,pszichológusnál is jártam a fóbia miatt.

Mit tegyek hogy újra a régi legyen?Nem tudok nem törődni vele,fontos nekem.Ha őszintén elmondom mi a bajom,nem lesz még rosszabb minden?Nem hiszi azt hogy nyomulok?Lehet hogy gyerekesnek tűnik a problémám,de légyszi segítsetek.


2011. febr. 16. 09:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
59%
Szerintem beszélj vele de ne erről. Próbálj úgy viselkedni, mintha misem történt volna, menj oda hozzá, beszéljetek kevésbé komoly témákról aztán már minden jön magától.
2011. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ,megpróbálom!
2011. febr. 16. 09:51
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez jó ötlet amit az elsö válaszoló írt.

Annyit még szeretnék hozzáfüzni, hogy szerintem ne éld bele magad. Valószínüleg egy nöcsábász. Húgom hasonlóan járt. Ö levelezö suliba jár és ott ö is megismert egy idösebb férfit. Csapta a szelet neki, még kocsival is hazahozta. Aztán a férfi kerülni kezdte a társaságát, azt hazudta, hogy elveszítette húgom számát meg nem találja iwiwen stb. Aztán húgom arra lett figyelmes, hogy másnak is udvarol. Egyik alkalommal tök véletlenül kiderült, hogy a férfinak felesége van. Kicsit szíven ütötte a dolog. És mikor rákérdezett, a pasi csak ennyit mondott: Soha nem mondtam, hogy nincs feleségem.

Ez milyen már... Nem vészmadárkodni akarok, de fokozottan legyél elövigyázatos!

23/N

2011. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

hat en 22f vagyok harmad eves egyetemista meg meg nem volt baratnom es en sem csak arra hajtok bar en is szoktam neha celzasokat tenni :)

mikor ugy tunik hogy osszejon valami mindig elkezdek felni es ketelkedni , hogy jol dontoke tenleg oo kell e nekem de utanna kiderul , hogy csak en ertettem felre es meg sem akarnak tomlem semmi tobbet mint baratsag :( .... talan ezert is felek mindig ( a csalodastol :( )

2011. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a másik két választ is.Hát igen,nekem is megfordult a fejemben,hogy esetleg csak hazudik és nőcsábász.Csak olyan jó hinni az ellenkezőjében:-(((Szemétség ami a húgoddal történt:-S amúgy ez a pasi elvált,külön él a feleségétől,ezt biztosan tudom.No akkor ezentúl jobban vigyázok:-(

utolsó válaszoló...teljesen megértelek,hasonló cipőben járok.

2011. febr. 16. 10:34
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne állj ezzel az emberrel többé szóba. nagyon szemét dolog amit csinál. ha jól érzékelem akkor lökött el Téged magától, miután magához édesgetett, miután már megnyíltál neki. Ha komolyan gondolta volna mindezt, nem így reagált volna. Ez egy szemét.


Jó volna hinni az ellenkezőjében. Ez így van. De nagyon sok ambivalens ember van. És az, hogy van "jó énje" is, nem elég. Mert van neki rossz "is".


Attól meg ne aggódj, hogy félsz az emberektől, vagy társaságkerülő vagy. Veled semmi gond nincs. Nem kell mindenkinek ugyanolyannak lennie. És ez a történet bizonyítja, hogy Te nagyon is tudsz kapcsolatot kialakítani és megnyílni.


Csak arra figyelj, hogy kinek teszed.

2011. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

előbbitől:

nem Veled van baj. Neki sem Veled van baja, még ha ez nem is így tűnik. Semmit se csináltál rosszul.

Vele van baj. Méghozzá nagy.

Azon pedig nem érdemes gondolkodni, hogy mi az.

Sose jönnél rá.

Felejtsd el.

2011. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást,figyelmeztetést,kedves szavakat.

Más lányokkal is ezt csinálja,célozgat,körülöttük sertepertél,közben meg állítólag csak élcelődik.Na persze.Végre felnyílt a szemem,akkor úgy látszik nem érdemes vele továbbra is foglalkozni.

2011. febr. 16. 11:35
 9/13 Fülünyúl ***** válasza:

Nem vele lesz a baj, sajnos, úgyhogy ezúttal nem a férfi a hibás. ;)

Hogy miért viselkedik így? Valószínűleg kedves, figyelmes meg minden volt, de részedről nem látott semmi visszajelzést, apró jelet, hogy jó úton jár. Leírásod nekem azt sugallja, hogy úgy elvoltál vele, meg beszélgettél vele, de semmi jelét nem adtad neki, hogy havernál, barátnál esetleg több, illetve többet érzel iránta. Még a visszafogott, zárkózott lányoknak is időnként kell valami jelzést kibocsájtania, hogy jó úton halad a férfi, és az érzelmek benned is érnek, forrnak. Különben nincs az a férfi aki hetekig, hónapokig udvarolna, kinlódna a semmiért. Olyan szekér után ami nem veszi fel őket, nem szaladnak és én ezt teljesen meg is értem. Ezért a szekérről időnként le kell kacsintani és mindig egy kicsit lassabbra venni a tempót, hogy egyre közelebb érezze magát a szekérhez. Ilyen esetben nem fog leállni az udvarlással és semmibe venni. A lenézőnek vélt nézése valószínűleg abból eredhet, hogy nem tetszett neki, hogy nem érezte magát közelebb a szekeredhez, nem kapott jelzéseket. Nem rögtön lefeküdni kell, a férfiak gyakorta poénkodnak szexuális témával, illetve udvarlásaikban, bókjaikban is előszeretettel alkalmazzák, hadd piruljunk bele, de ettől még nem csak lefeküdni akarnak velünk. Ez is része az udvarlásnak, jelzi, hogy kívül-belül tetszünk neki, és kívánatosnak is tart. Ez így jó. De ha te ezek elől elzárkózol, és csak baráti távolságtartó társalgásokat folytatsz akkor ne csodálkozz, hogy egy idő után beleun az udvarlásba és abbahagyja. Sőt. Nagyon kellemes meglepetés tud lenni a férfinak ha te is kicsit visszabókolsz ha tetszik, vagy akár te magad is megkérdezheted nincs-e kedve találkozni valamelyik nap. A férfi az örömtől a plafonig röpködne.

Szóval a viselkedéseden változtass szerintem. Ne a gödörből akard kihúzatni magad, mert azt magadnak kell, az emberek pedig nem szeretik azt, aki csak energiáikat elszívja, adni is kell. Ha tényleg tetszik a férfi és többet érzel iránta puszta barátságnál, akkor igenis légy bátor és nyiss. Ő is bátor hogy odamegy leszólítani, ismerkedik, udvarol, holott egyáltalán nem lehet biztos sikerében vagy hogy a másik érzései is megmozdulnak irányába. Ez azért mindig lebegjen a szemed előtt, mikor egy férfi odamegy hozzád. Viszont addig lépj, míg nem késő és nem fordítja érzéseit más lány felé, téged elfelejtve. Nem tudom hogy mennyire "mérgesedett" el a helyzet, de valószínűleg ő úgy vette le, hogy nem vagy vevő a közeledésére. Ha mégis, akkor most nálad a labda. Én a helyedben szerintem megmondanám neki, hogy szeretnék találkozni vele valamikor pl. egy vacsora keretén belül, ha ő is úgy gondolja. Kamukifogásként elpottyantható hogy hát itt az iskolában mégsem lehet úgy beszélgetni meg ismerkedni, az mégis kétemberes dolog, meg meghittebb bla bla. Érteni fogja. Viszont akkor innentől te is légy nyitottabb és ne rejtsd el az érzéseidet, ha beleszeretsz, érezze ő is, különben persze hogy felhagy az udvarlással.

Na hajrá!

2011. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én küldtem felé jeleket,egyszer még viccesen meg is jegyezte,hogy "Te el akarod csavarni a fejem?"Aztán még jól elbeszélgettünk.A rá következő héten kezdődtek a problémák.Én csak annyit mondtam neki,hogy tartós kapcsolatra vágyom,nem kalandra.Ebből nem tudom mit szűrt le,talán hogy be akarom hálózni.Mindegy.Felejtős.
2011. febr. 16. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!