Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baja velem? (Kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja velem? (Kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok.Esti iskolába járok,ahol megismertem egy kedves,aranyos férfit,aki idősebb nálam,de most ez lényegtelen.Jó barátságnak indult,állandóan viccelődött velem,azt mondta szépnek,okosnak tart,szívesen venné ha egyszer öszejönnénk.Azt is mondta hogy ő nem csak a szexre hajt,előbb szeretne jól megismerni és ha én is szeretném akkor utána...na meg ha bármi problémám van csak hívjam,szívesen segít,stb.Szokott szexuális célzásokat tenni,de azt mondta,de vegyem komolyan és sértésnek,mert csak piszkál,semmi komoly.Szépeket mondott,felvitte az önbizalmam.

Órákat beszéltünk telefonon,kiöntöttem neki az érzéseimet,minden oké.Csakhogy.Egy hete teljesen megváltozott.A suliban elkezdett kerülni,nem szól hozzám,viszont más lány osztálytársakkal jól elvan,caak velük akar lenni,én levegő vagyok.Semmi félreérthetőt nem mondtam neki,ráakaszkodni sem akarok,de ez nagyon bánt.Az nem zavar hogy másokkal is beszél,hiszen még jó hogy barátkozik.Viszont fenekestől megváltozott.Sokat csalódtam már a férfiakban,azt hittem,ő más lesz.Gondolom azt mondjátok hogy beszéljek vele erről,de nem merek,mert félek hogy még ennél is elutasítóbb lesz,jobban kerülni fog.Azt tudni kell hogy elég félénk vagyok,szótlan,mert szociális fóbiám van.Ő már épp kezdett kihúzni a gödörből,nyíltabb lettem,de most még rosszabb lett hirtelen.Azt is láttam hogy lenéző tekinteteket küld felém,mint ha idegesítené a zárkózottságom.Igyekszem változni,de nehezen megy,pszichológusnál is jártam a fóbia miatt.

Mit tegyek hogy újra a régi legyen?Nem tudok nem törődni vele,fontos nekem.Ha őszintén elmondom mi a bajom,nem lesz még rosszabb minden?Nem hiszi azt hogy nyomulok?Lehet hogy gyerekesnek tűnik a problémám,de légyszi segítsetek.


2011. febr. 16. 09:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ha annyira akart volna valamit és nem csak szédítene,randira hívott volna.Lassan 4 hónap alatt lett volna ideje.Lehet hogy tényleg nőcsábász és minden nővel ezt csinálja.Ma látni fogom a suliban,majd elválik milyen lesz.
2011. febr. 16. 13:25
 12/13 Fülünyúl ***** válasza:

Hát ha ez a helyzet amit a kiegészítő válaszaidban adtál, akkor nekem sincs ötletem mi baja lehet.


Ellenben orvosságként van egy egyedülálló férfi ismerősöm, aki garantáltan tartós és nagyon hosszú távú kapcsolatot szeretne, megadhatom az e-mailjét, vagy a tiédet neki. ;) Egy lehetőség, nem erőszak természetesen, de ha épp szingli lennék tuti őt hálóznám be, ezért merem így nyersen reklámozni. :)


29/N

2011. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy hogy segíteni szeretnél,biztos rendes férfi az illető:)Ennek ellenére úgy érzem,tartok egy kis szünetet és egy ideig nem ismerkedek,hagyom leülepedni magamban a dolgokat.A legutóbbi csalódás épp most nemrég ért,így még nem állok készen egy újabb kapcsolatra.

Természetesen elhiszem hogy komoly,normális férfi az ismerősöd és ezt nem vonom kétségbe.

Köszönöm a tanácsokat és a segítséget.

2011. febr. 16. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!