Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velem? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Mindig a nálam jóval idősebbek tetszettek. (15-20év korkülönbség) Van egy férfi, akibe annyira szerelmes vagyok, hogy minden gondolatomban csak ő jár, ennyire életemben még sose tetszett senki! A képeit nézegetem, direkt mindig a munkahelye előtt megyek el, hátha látom, és ha igen, akkor belül olyan mintha szaltóztam volna, megfordul a világ és legszívesebben odarohannék, hogy megöleljem!! Ez nem csak olyan tiniszerelem, mert már 1 éve mindig róla képzelődök, leírhatatlan érzés! Ha látom, mindig kiráz a hideg, nincs barátnője, és szerencsére ott fogok valószínű dolgozni, ahol ő! (nem csak miatta!) 20 év a korkülönbség, én 15/L ő 35/F! Szerintetek mennyi esélyem van rá, hogy ő is szerelmes lesz belém? De nekem miért csak az idősebb férfiak tetszenek? Pl. a korombeli srácok közül nem tetszik soha senki! Nyugi, nem vagyok őrült, csak teljesen szerelmes! :) Köszi a válaszokat!
2011. máj. 16. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

max. ha pedofil, mert érted még börtön jár neki.


És szerintem apakomplexusod van.

2011. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Öhm, lehet, mert nincs igazi apukám, nem is ismertem, meghalt! De lehet, hogy idősebb koromban, ha együtt dolgozunk, akkor összejövünk! Nagyon szeretném, ez minden álmom!!
2011. máj. 16. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Őszintén? Semennyi esélyed sincs.

Ez plátói szerelem marad.

2011. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!