Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem érdekelnek a fiúk. 16 éves lány vagyok, a korombeli fiúktól egyszerűen undorodom, és egyáltalán nem vonzanak/érdekelnek. Az a baj, hogy még a 20-25 éveseket is éretlennek, tapasztalatlannak tartom. Sosem volt még barátom, bár páran akartak már tőlem valamit, de én nem, ezért nem mentem bele semmibe. Azt is észrevettem, hogy inkább a lányokat nézem meg, a fiúkat pedig egyáltalán nem, csak az apám-korú FÉRFIAKAT (ők vonzanak, tetszenek). Minden osztálytársnőmnek volt már fiúja, engem kivéve. De én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy velem egyidős sráccal járjak együtt. Idősebb férfival tuti nem akarok összejönni, mert akkor megbélyegeznek, és amúgy sem tartom jó ötletnek így "gyerekként", de csak ők vonzanak. Ez régóta így van (amióta elkezdtek érdekelni ezek a dolgok (kb. 13 éves koromban)). Magányosnak érzem magam, de nem tudom, mit tegyek.

Köszönöm a válaszokat!

16/L


2011. szept. 11. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ráérsz én is 19évesen jöttem össze az első párommal.
2011. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs neked apakomplexusod?
2011. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De azt hiszem apakomplexusom is van, csak nem tudtam, hogy az ezt jelenti.
2011. szept. 11. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs itt semmi baj. Ha a korodbelieket éretlennek tartod, azt még meg is értem. De azért 20 fölött már igen sok komoly ember létezik, persze tudom, hogy közöttük is nagy számban vannak olyanok, akik óvodás szinten viselkednek. Csak nyitott szemmel kell járni. Persze tudnék ellenpéldát is mondani, aki éppenséggel én vagyok. Nekem nem volt még barátnőm, és furcsa mód (bár a mai világban már nem is annyira meglepő ez) pont amiatt is talán, mert túl komolynak tartanak egyesek. Csak arra nem jöttem még rá, hogy ez miért is baj...

21/f

2011. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Én nem értelmileg, hanem fizikailag/testileg tartom a 20 év körülieket éretlennek. Utánaolvastam az apakomplexusnak, és minden igaz rám. Apámmal pedig sosem volt jó kapcsolatom. De akkor már értem legalább: Csak egy apára van szükségem, és így akarom helyettesíteni őt, és megkapni azt egy férfitól, amit apámtól nem kaptam meg.

2011. szept. 12. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a baj nálad gondolom hogy aki nyomul rád azzal nem tudsz mit kezdeni. Aki barátként kezel azzal meg nem foglalkozol kapcsolat terén. De azt még megértem hogy a korodbeli srácok idióta kisgyerekek a 22-26 évesek között nem értem miért nem találsz hozzád valót azt nem. De szerintem 16 évesen a 30-40 éves pasasokon gondolkodni nem teljesen oké..

Mert ha fordítva belegondolsz egy közel 30éves pasi nem merne veled kezdeni mert már valljuk be pedofilnak tartanák.. még egy 24 évest is bazerálnának ezért hogy veled van. Szóval nehéz ügy a tied. De az apa apa a párod meg egészen más ő a lelki társadnak kéne hogy legyen.

2011. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem normális. De engem sosem vonzottak a fiatalok. Nem a gondolkodásmódjukkal van a bajom, hanem a fizikumukkal. Meg szerintem tapasztalatlanok is. Amúgy a 40-50 évesek szoktak megtetszeni nekem.
2011. szept. 20. 14:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem akarok most még párt (csak azért nem, mert tudom, hogy milyen véleménnyel lenne rólam/rólunk a környezetünk, meg talán én is szerencsétlennek érezném magam). Ha a korombeliek tetszenének, akkor semmi akadálya nem lenne, mert késznek érzem magam egy kapcsolatra, csak éppen pont azt nem tudom elképzelni, hogy egy 16-20 évessel, vagy akár egy ennél is idősebb fiúval járjak. Magányos vagyok, szükségem is lenne valakire, de ez a két ok pontosan elég, hogy kizárja egy kapcsolat lehetőségét. Inkább a jövőm aggaszt ebben a apakomplexus-kérdésben, hiszen ha 25 évesen együtt leszek egy 45 évessel, ott a gyerekvállalásnál lesznek gondjaim szerintem...
2011. szept. 20. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!