Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem? 16f Bocsi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? 16f Bocsi, hogy hosszú lett ) =

Figyelt kérdés

van egy 16 éves lány és egyszerűen kikészít pedig rohadtul szerelmes vagyok belé de már ott tartok,hogy feladom és továbblépek:'(

Szóval az van,hogy észrevehetően olyan szinten nem érdeklem,hogy az már tényleg elszomorító :(

Msn-en szoktunk beszélni mindennap és én mindig elhatározom,hogy most jófej leszek vele és hátha kicsit jobb kedvünk lesz,de azt nem értem,hogy miért ilyen bunkó ? Vagy csak azért ilyen,mert nem tetszek neki ?

Ma is beszéltünk és kérdeztem,hogy holnap lesz-e? Erre ő azt mondta,hogy nem valószínű,de még szombaton sem,mert lesz az X-faktor-.- Hát monodm ... Ha egy kicsit is szerelmes lenne belém akkor nem azt nézné nem ? És mért nem tud akkor legalább 10 percre feljönni? :O Az a baj,hogy én hamar beleszerettem,mert azt hittem,hogy lesz köztünk valami de minden nappal egyre jobban érzem,hogy fel kell adnom ? Mit csináljak ? Erőltessem akkor is,ha látom,hogy nem nagyon vesz észre mint leendő barátját,vagy ink beszéljek vele egyre kevesebbet,és hátha akkor észreveszi,hogy nem érdeklem,és elkezd ő közeledni ? Vagy örülni fog,hogy leszálltam róla ?


2010. dec. 16. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj ne sz@rakodj, és ne kínozd magad tovább. Szépen odamész hozzá személyesen minél hamarabb, és őszintén megmondod neki, hogy tetszik neked. Hívd el valahova randizni. Ha nemet mond könnyebben tovább tudsz lépni. Így meg csak szenvedsz és állandóan rá gondolsz, lehet hogy feleslegesen és ki tudja meddig. Szóval mindenképpen beszélj vele, és tisztázd, hogy van e egyáltalán esélyed.


21F

2010. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nehogy szarakodjon mar veled! mond meg neki mi a helyzet!
2010. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen amugy jobb az egyenes út. És a legrövidebb. Közöld vele személyesen vagy msn en hogy tetszik neked vagy szerelmes vagy belé. De ne mindent egyszerre. Csak óvatosan nehogy megijedjen. Ha meg tényleg egy kicsit is szerelmes lenne beléd akk nem valószinű hogy igy viselkedne veled, sőt sokkal inkább probálna közeledni hozzád, meg aztán azt ugyis észre veszed egy lányon ha bejössz neki. Saját tapasztalatból irom. Sok sikert ;)
2010. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit vesztesz azzal hogy elmondod neki hogy tetszik? Bár lehet benne valami hogy tetszel neki mert ha annyira bunkó nem beszélne veled MSN-en hanem letörölne a f@szba. Nem tom szerintem menj oda hozzá és mondd el neki mi a helyzet ha meg nemet mond legalább nem kell többet tűrnöd a bunkóságait :)
2010. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én még mindig inkább ahhoz ragaszkodom, hogy személyesen mondd el neki. Msn-en lehet elhülyéskedi, vagy nem kapsz egyértelmű választ és ott vagy ahol a part szakad, élőben viszont látod a reakciót, és valahogy úgy könnyebb feldolgozni, mint otthon ülsz és gondolkodsz. A másik érvem pedig az, hogy jobb ha hozzászoksz a helyzethez, mert még lesz pár ilyen, és a magabiztosság, és "gyakorlat" legközelebb jól fog jönni.


Sok sikert! ;)


21F

2010. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!