Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel kb egy éve ismerjük egymást. Akkoriban szinte összejöttünk egy koncerten (volt egy csók is), a koncert után hazakísért. Utána egy kis ideig nem is hallottam róla, aztán megtudtam, hogy más barátnője van. Azóta még ritkábban találkoztunk (tényleg nagyon ritkán), de akkor is jókat beszélgettünk. Pár napja is találkoztunk, és órákon át beszélgettünk (nagyon jól éreztük magunkat). Mikor kellett induljak haza, adott egy csókot.

Az egyik haverom azt mondta, hogy vele nincs mit kezdeni, mert meg fog csalni stb, de nekem van egy olyan megérzésem, hogy nem tenné meg (eddig ha a megérzéseimre hallgattem, beváltak) Mostmár teljesen össze vagyok zavarodva és nem tudom, mit tegyek. 16/L 18/F


2010. aug. 18. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Jöjjetek össze, hallgass a megérzéseidre.
2010. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugorj a Dunába egy kővel a nyakadban.
2010. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

abból nem lehet bajod, ha összejöttök.... persze, ezt vele is megkellene beszélned..... :)

hívd el egy randira és meglátod mit mond. kérdezz rá ezekre a csókokra, hogy miért teszi, miközben nője van? aztán majd látod hogyan reagál a többi meg majd alakul magától.

2010. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Lehet, ez nem igazi segítségnek fog tűnni a szemedben, de leírom, és Te úgyis eldöntöd, mit szeretnél tenni.

Lehet, ha Veled összejönne, "nem tenné meg", és valóban beválnának a megérzéseid. De, őszinte leszek, az a tapasztalatom (és sokaknak ez), hogy kutyából nem igen lesz szalonna. Persze, talán akad némi kivétel, de az kevés, sajnos.

És szerintem mindig várd meg, amíg ő akar randit Tőled, ne Te akarj találkozókat, mert így úgy fogja érezni, nyeregben van és nyugodtan játszadozhat Veled. (Azért írom így, mert a javadat akarom, nem azért, hogy elvegyem a kedved.)

De ettől függetlenül, ha keresne, mindenképpen tisztázni kell vele a történteket, azt tanácsolnám, légy határozott, komolyan kérdezd meg tőle, mit is akar Tőled valójában! Ne hagyd, hogy elbízza magát!

Sok sikert!

2010. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
amikor megcsokolt nem volt baratnoje sem akkor sem most...csak utana jott ossze vkivel...
2010. aug. 18. 14:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!