Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Ti járnátok egy nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti járnátok egy nálatok fiatalabb 13 évessel aki érett?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert én az idősebbeket szeretem. Az idősebbek meg akiknek én bejövök azt hiszik, hogy csak viccelek amikor megmondom a korom. Amúgy 20-nak nézek ki és sokan mondták, hogy szép vagyok.
2010. aug. 17. 21:25
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy meg fogod győzni, hogy ne skalpként tekintsen a nőkre. Mellesleg mit sportolsz? :)
2010. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az a helyzet, hogy jó pár dolog miatt nem fogod tudni meggyőzni a legtöbb válaszolót az igazadról.

Először is, ameddig nem küldesz magadról képet, a legtöbben nem hiszik el, hogy 20-nak nézel ki, ha pedig el is hiszik, azzal érvelnek, hogy hiába nézel ki 20-nak, akkor sem lehetsz egy 20 éves értelmi, érzelmi szintjén. A második probléma, hogy arról meg végképp nem fogod őket meggyőzni, hogy ez így van. Tehát teljességgel felesleges vitatkozni.


Amúgy tudtommal 4,80-as átlag fölött kaphatod meg a jó tanuló-sportoló címet, nem? Javíts ki ha tévedek. :)

2010. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy kinézel 20-nak, de szellemileg kétlem, hogy érett lennél.

21F

2010. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:

igen

alsóban van 4,75

felső 4,5

gimi 4,3

Előző kérdésére válaszolva: lovaglok, kézilabdázok, úszok, vízilabdázok, és persze szezonális sportban is jó vagyok, pl.: síelésben le nem hagy senki és rendesen kelvingelve megyek, vagy pl.: snowboard is jól megy, ugyan így a nyári sportok is. Ezek közül országos és országos elődöntős is van.

2010. aug. 19. 20:59
 65/69 A kérdező kommentje:

20:52

tudom sokan vannak akik ezt tartják magukról és kiderül h még is tévedtek

de én nem ezek közé a lányok közé tartozom

2010. aug. 19. 21:01
 66/69 anonim ***** válasza:
A mai 11-14 évesek lassan már szexuális téren jártasabbak mint a 20 feletiek. Amugy meg 13 éves csajok elég éretek de elég más felfogásuak is. Am meg nem ismerem a csajt szóval fene tudja. XD
2010. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim válasza:
kelvingelve? 3 éves korom óta síelek de ilyet még nem hallottam... nem carvingot akartál írni?
2010. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 A kérdező kommentje:
de
2010. aug. 19. 23:46
 69/69 anonim ***** válasza:
Éhéhhéhéhéáháháhá háháHÁHÁHÁHÁáááááÁÁÁÁXDDDD
2010. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!