Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Ti járnátok egy nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti járnátok egy nálatok fiatalabb 13 évessel aki érett?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert én az idősebbeket szeretem. Az idősebbek meg akiknek én bejövök azt hiszik, hogy csak viccelek amikor megmondom a korom. Amúgy 20-nak nézek ki és sokan mondták, hogy szép vagyok.
2010. aug. 17. 21:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
100%
énis 13vagyok, mindenki 16-17-nek néz de ettöl nemértem hogy több lennék. azmeg h 20éves pasival kikezdjek vagy valami tutinem mert még a szüzességemet örzöm nemugy mint az átlag 13 :)
2010. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 A kérdező kommentje:
Ezt a számot nem én találtam ki. Emberek mondják.
2010. aug. 17. 21:38
 23/69 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsoval azt elhiszem hogy van néhány dolog amivel 1 pár felnőtt se rendelkezik de attol még nem nézhetsz ki ugy mint 1 20 éves:/:D
2010. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
Egy 13 éves lány lehet érett...de nem minden formában....kevés az élettapasztalatod arra hogy minden szituációt éretten kezeljél....amint jönnek a problémák egy párkapcsolatban, te ugyanúgy tanácstalan leszel mint most is....
2010. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
Szerintem senki se néz nagy képű rib@ncnak és akkor azok a h*lyék akik annyinak mondanak mert igen 16-17nek még kinézhetsz nekem is van olyan ismerősöm:D
2010. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
értemén. de egy idősebb fiuk vagy férfiak már régen tulvannak a szexen és nekik az kéne még.. és nemhiszem h te megtudnád nekik azt adni amire vágynak. most nem "lekicsinyiteni" akarlak, de belül akkoris ottvan h 13vagy :) egy féléve volt egy barátom 18évesvolt.mondtam neki h ez csak akkor fog működni ha no szex. aztmondta oké. hát a hetekben mégis probálkozott... :) tehát szerintem nemérimeg az idősebbekkel..
2010. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
:O hogy eltértünk a kérdéstől xDD
2010. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
Várj-várj...emberek mondják,vagy csak hangok?Ugyanazok mondják akik a felnőtteket is meghazudtoló elméleteket is?
2010. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim válasza:
87%

Na ennek a válasznak valószínűleg nem fogsz örülni, de ez van!

Szerintem elég szomorú, hogy manapság a fiatal lányok ennyivel idősebbnek néznek ki. Az, hogy egy 13 éves lány 20-nak néz ki, szerintem egyáltalán nem jó, inkább baromi gáz...

Másrészt érdekes, hogy a fiatalabb lányok többsége azt állítja magáról, h ő aztán a kivétel, ő sokkal érettebb a koránál stb... aztán meg mindig kiderül, hogy mégsem így van. Legalábbis én eddig csak ilyen példával találkoztam.

Mellesleg arról a 20 éves srácról is megvan a véleményem aki egy 13 évessel járna.

Én 22 éves lány vagyok, és rohadtul örülök, hogy még mindig 18-19nek tippelnek. 13 évesen 13 évesnek néztem ki, 17 évesen 17-nek, mégis ember lett belőlem :)

Viszont ha belegondolok, rengeteg olyan ismerősöm van, akik velem egyidősek, már 15-16 évesen 20nak néztek ki, és most is meg lehet nézni őket!

A többségüknek "kiélt 30-40 éves 2 gyermekes anyuka" feje van.

Szóval, ne vedd ezt sértésnek, tényleg nem annak szántam, de szerintem, maradj gyerek inkább ameddig csak lehet!

Bármilyen sz@rul is hangzik ez a mondat. :)

2010. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 A kérdező kommentje:

Kérhetnék korokat?

Többek között pont ezen ok miatt nem szeretnék fiatallal lenni. A felfogásuk, de a kinézetük is gyerekes.

2010. aug. 17. 21:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!